Aktuální články :

Vlci zmasakrovali Meetfactory

28. října 2015 v 21:17 | Mr. Kalma |  Recenze
Powerwolf
Orden Ogan
Civil War

Meetfactory, Praha (27.10.)Toho říjnového večera se připravoval vlčí útok na Meetfactory v Praze, ale to bych trochu předbíhal.
Jako první, s 15 minutovým předstihem, na malinké podium vlítnula kapela Civil War. Bohužel tomu bylo stejně jako vždy a u první kapely se dolaďovalo ozvučení. Kapela jako taková celkem slušně rozehřála všechny, co přišli dříve než jen na hlavní hvězdy.
Potom se na pódium vrhla neměcká banda Orden Ogan. Ty už jsem viděl minulý rok jako předskokany Hammerfall. I z tohohle důvodu jsem na ně byl více připravený a věděl jsem, co od nich čekat. Na jednu stranu předvedli opět skvělý výkon, ale na druhou jsem byl trošku zklamaný, protože odehráli na chlup stejně poskládaný set jako před rokem.
Sál se začal víc a víc plnit, a to ukazovalo jediné. Měla přijít invaze vlků POWERWOL, na níž všichni netrpělivě čekali. Hned od začátku na nás Vlci chrlili největší hity, které prokládali písničkami z nové desky. Koncert rychle utíkal a nejsem asi jediný, kdo si přál, aby pokračoval dál. Mimo jiné potěšilo i bubenické sólo dobře zapadajíci do programu kapely. Samozřejmě došlo i na Attilovo kázání ve jménu metalu. Powerwolf předvedli velikou show, která stála za to vidět. Jediné, co bych vytknul je, že na menším pódiu kulisy vypadající jako kostel opticky nevyniknou tak, jak by měly. Za zmínku dále určitě stojí to, že celá akce byla několik měsíců předem vyprodaná.
Pominu-li některé technické problémy, kdy se stalo, že vypadnul mikrofon, tak nebylo nic moc víc, co bych vytknul. Mimochodem, právě v oné chvíli výpadku mikrofonu vypadalo vystoupení jak z němé éry. Rozhodně však by bylo dobré celý sál více odvětrávat. Po chvíli bylo nedýchatelno. Ale to je v tomto objektu snad úplně pokaždé...
Pro všechny kteří tuhle smečku neznají bych doporučil si příště určitě zajít na jejich koncert. Metal v jejich provedení za to opravdu stojí.

Za mě hodnocení celé akce 8,5/10.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters