Aktuální články :

Je to konec?

3. ledna 2015 v 22:11 | Tarlla |  Ostatní
Ahoj rockeři. Jako první článek v novém roce Vám přinášíme článek s ne úplně dobrou zprávou.
Letos v Praze na Barče proběhly pravděpodobně poslední Rockové Vánoce. Proč poslední? A jak probíhaly?


Nejdřív k první otázce, proč byl 30. ročník Rockových Vánoc poslední. Během večera se na pódiu vystřídají obvykle 4 kapely. Kdyby byl lístek za tisíc korun, nikdo by nepřišel. Podle slov Aleše se už nevyplatí tuhle akci pořádat. A pokud jsou právě rockový Vánoce prodělečný, bylo by možná pro pořadatele lepší opravdu skončit. Prosím neberte to jako kritiku nebo jedovatou úvahu, protože mě samotnou mrzí, že tohle byl asi poslední 30. ročník.
A co průběh letošních Vánoc? Co se kapel týká, Aleš rozhodně nesáhl vedle, protože sestava KRANZ, Seven a DYMYTRY předvedla to nejlepší, co mohla. A Aleš? Ten překonal sám sebe, vezmeme-li v potaz i to, že měl chřipku a sotva se držel na nohou...celý konzert byl jedinečný zážitek, kde umělci předvedli že na to jednoduše mají...Mimo jiné bylo vyprodáno a celé vystoupení bylo natáčeno kamerami, takže očekáváme v budoucnu i nějaký oficiální videozáznam. :)
Na závěr přikládám malou ochutnávku toho, co během krásného předvánočního večera zaznělo. Všechno bylo parádní až na ten Alešův vous na obličeji :D
Vaše Tarlla
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters