Aktuální články :

AC/DC nekončí!

17. dubna 2014 v 19:36 | Mr. Kalma |  Zahraniční kapely
Australská skupina AC/DC vydala prohlášení, ve kterém reagovala na spekulace o svém rozpadu v souvislosti se špatným zdravotním stavem kytaristy Malcolma Younga. Podle něj Young skupinu dočasně opouští.

"Po čtyřiceti letech spojených s AC/DC se kytarista a spoluzakladatel kapely Malcolm Young rozhodl udělat v hraní se skupinou přestávku ze zdravotních důvodů," stojí k prohlášení. "Malcolm by chtěl poděkovat zástupům oddaných fanoušků na celém světě za jejich nekonečnou lásku a podporu."
"S ohledem na výše uvedené skutečnosti AC/DC prosí, aby bylo respektováno soukromí Malcolma a jeho rodiny. Kapela bude ve své činnosti pokračovat," píše se dále v prohlášení.
O nemoci kytaristy informoval již v úterý novinář Peter Ford a ve středu ji potvrdil Mark Gable z australské skupiny The Choirboys. Ten v rozhovoru pro rozhlasovou stanici ABC řekl: "Z toho, co vím a co jsem slyšel od jeho syna Rosse, je zřejmé, že Malcolm už nikdy nebude schopen vystupovat. Nejde jen o to, že se cítí špatně. Je to vážná věc."
Zpěvák AC/DC Brian Johnson deníku The Telegraph ve středu řekl: "Určitě se sejdeme v květnu ve studiu ve Vancouveru. Vezmeme kytary, otevřeme víno a uvidíme, jestli máme nějaké dobré nápady na písničky. Pokud budou, začneme nahrávat."
Dodal také, že by kapela chtěla vyrazit na turné ke čtyřiceti letům existence. Zdůraznil ale, že jsou to plány, které zatím nemají konkrétní podobu.

zdroj: novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters