Aktuální články :

Červen 2013

RUNNING WILD vydají nečekaně další novinku

20. června 2013 v 19:48 | Mr. Kalma |  Zahraniční kapely
Rolf Kasparek musel najít v Peteru Jordanovi skutečný hnací motor. Nejenže se jeho muzikantský kolega zasloužil o to, že RUNNING WILD neodpluli na věčný odpočinek, kromě comebackového alba Pirátů "Shadowmaker" se tihle dva letos prezentovali i bočním projektem GIANT X. A budete se možná divit, ale teď ohlašují vydání dalšího alba RUNNING WILD. To by mělo vyjít začátkem října, konkrétně v Německu čtvrtého, ve zbytku Evropy sedmého. Další podrobnosti zatím známy nejsou.

Brian Johnson na albu Stinga

18. června 2013 v 19:05 | Mr. Kalma |  Zahraniční kapely
Brian Johnson, frontman AC/DC, se jako host objeví na albu, které pro své fanoušky chystá Sting. Album má vyjít v září a bude se jmenovat 'The Last Ship' (Poslední loď). Vše souvisí s hrou, která bude mít debut příští rok na Broadwayi. Děj je o konci loďařského průmyslu v Newcastlu, tedy domovské oblasti obou muzikantů, Stinga i Johnsona.

Tarja s novým videem

1. června 2013 v 10:57 | Mr. Kalma |  Videa
Tarja udělala takzvané lyric video k songu "Never Enough" ze svého nadcházejícího alba "Colours in the Dark". To vyjde 23. srpna. Na poměry těchto videí jde o poměrně promakané dílko, s hranými scénami a exteriéry natáčenými ve Zlíně. "Nechtěla jsem běžné nudné lyric video, takže se v něm sama objevuju," vysvětluje Tarja, "ale zase to není video, které bychom mohli označit za oficiální videoklip, jen vylepšené lyric video."
Tak zkoukněte a hodnoťte. myslím že video je velmi povedené :)
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters