Aktuální články :

Květen 2013

Týká se to vůbec muzikantů?

27. května 2013 v 19:17 | Tarlla |  Ostatní
Ahojda rockeři. Tak jsem si zas po delší době udělala místo ve svém zaplněném diáři a dala jsem si za úkol vyplodit pár řádků. Stále jsem nevěděla o čem psát, až se mi nakonec dostalo pod ruku téma týdne " Chřestová sezóna". Možná se ptáte, co to má společného se zaměřením našeho blogu, ale klid, vše objasním.

Stihnou Judas priest novou desku ještě tenhle rok ??

24. května 2013 v 18:20 | Mr. Kalma |  Zahraniční kapely
JUDAS PRIEST pozvolna pracují na novém albu a podle Roba Halforda ho chtějí mít hotové pokud možno ještě letos. Prozradil to v rozhovoru pro magazín Guitar International. "Nostradamus byla úžasná deska, ale byla o něčem jiném. Teď se potřebujeme vrátit k metalovému groovu, heavy riffům a vypjatým vokálům - ke všem těm klasickým prvkům JUDAS PRIEST. Ale ne, že bychom se pokoušeli o nějaké retro. Víme, jakou muziku máme hrát. Nemáme ovšem nějaký časový plán, v tomhle nás firma podporuje a vzájemně se respektujeme. Vědí, že děláme, co můžeme, abychom dali dohromady další skvělou metalovou desku. Zatím to jde dobře a optimistický výhled je, že ji dokončíme ještě letos," svěřil se Rob.

Broučí průlom

8. května 2013 v 22:25 | Tarlla |  Legendy
Kdo by neznal The Beatles. Název, který vznikl spojením dvou anglických slov beetle=brouk a beat=bušit...play on words. Počátek obrovské vlny kvalitní muziky. Spojením 4 mladých talentů vznikla kapela, která podle mého názoru začala vytvářet takový dalo by se říct zárodek rockové muziky. Faninky padají při poslechu písní do mdlob a při konzertech dávají nekontrolovatelným způsobem najevo svůj obdiv kapely = víc než nahlas ječí. Proto Beatles přestávají vystupovat. No a zase ty ženský...do přízně Johna Lenona vstupuje mladičká Yoko Ono a to samozřejmě mezi členy spustí rozruch. John se vydává na téměř sólovou dráhu, ale jeho úspěchy jsou náhle přetrženy jediným výstřelem z pistole maniaka, jehož čin je dodnes tak odporný, že nestojí za námahu psát vrahovo jméno. A to si prosím říkal "fanoušek"......Jako další člen umírá George Harrison na rakovinu. Z členů v dnešní době žijí jen bubeník Ringo Starr a baskytarista Paul McCartney. Oba dva aktivně konzertují. Po uskupení The Beatles nám zůstalo několik filmů a spousta nezapomenutelných písní..připomeňme si třeba klasiku Love Me Do..ostrou harmoniku a slazené hlásky čtyřech mladíků v oblecích Mrkající
Po delší době s láskou Vaše Tarlla

U.D.O. - metal mechine

6. května 2013 v 19:48 | Mr. Kalma |  Zahraniční kapely
To že U.D.O. bude vydávat novou desku jsem Vám zde už řek, ale teď kapela těsně před vydáním ukázal novou písničku s názvem Metal machine. Je to pozvánka na novou desku. a tady video je:

Co na novou věc říkáte???
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters