Aktuální články :

Únor 2013

Max Cavalera v novém projektu

27. února 2013 v 14:00 | Rocky |  Zahraniční kapely
Nejen Max, ale i další hvězdná jména se objeví v prozatím beze jmenném projektu, který vznikl v sestavě Max Cavalera (Soulfly), Troy Sanders (Mastodon), Greg Puciato (The Dillinger Escape Plan) a Dave Elitch (ex-The Mars Volta). První informace podal zpěvák Greg Puciato.
"Prozatím jsme napsali 11 písní. Šlo to nečekaně rychle a do studia vkročíme každou chvílí. Rozhodně to však nechceme vydat s novým albem Dillinger a taky musíme kalkulovat s tím, kdy vydají novinku Mastodon a co teď vůbec dělá Max. Určitě to plánujeme, jenom musíme najít ten správný termín."

Hardcore superstar - další video

25. února 2013 v 14:26 | Rocky |  Zahraniční kapely
Není tak dlouho co jsem psal o švédské glam-metalové kapele hardcore superstar. čekání na jejich novou desku, která vyjde 4.3.2013 nám kapela zpříjemnila další peckou kterou vypustila a hend i s videoklipem a tady je pro vás

Pretty maids na basinfirefestu

22. února 2013 v 9:42 | Rocky |  Zahraniční kapely
Očekávání všech milovníků heavy metalu se naplnila. Dánská kapela PRETTY MAIDS potvrdila svou účast na XI. ročníku Basinfirefestu. Dánští rockeři fungují už od 8o. let a na březen letošního roku přislíbili svým fanouškům vydání nového alba "Motherland".Na festival tak dorazí již se zbrusu novou tvorbou, kterou Vám jistě s nadšením předvedou. Již nyní můžete zhlédnout singl "Mother of All Lies"z připravovaného alba i s novým videoklipem. Naleznete ho v záhlaví jako video měsíce.

slayer chtějí vydat novou fošnu do konce roku

19. února 2013 v 17:03 | Rocky |  Zahraniční kapely
Těsně před koncem tohoto roku by dle Kerryho Kinga mělo vyjít 11. studiové album legendárních SLAYER. Avšak jednoduché to nebude, personální složení může zamíchat kartami.
"Současné pozastavení procesu je způsobeno tím, že Rick Rubin hledá nového distributora. Dokud ho nenajde, je to u ledu. Momentálně jsme bez smlouvy, ale chceme se držet Ricka. Takže až vyřešíme tento problém, půjdeme do studia. Troufám si tvrdit, že nové album vyjde ještě letos" uzavírá Kerry.

Alice Cooper zahraje u nás

17. února 2013 v 9:56 | Rocky |  Zahraniční kapely
Kmotr shock-rocku Alice Cooper se po pěti letech vrátí 26.července do Brna. Dějištěm jeho horové koncertní show bude opět Kajot Arena. Už čtyři dekády děsí a zároveň baví fanoušky Cooperovy gilotiny, elektrická křesla, živí hadi, falešná krev a další ... co z horových filmů, garážového rocku a kabaretu si pro nás připraví tentokrát? Pokud i Vás tohle zajímá tak se na něj vydejte v červenci do Brna.

Iron maiden v Praze

13. února 2013 v 21:35 | Rocky |  Zahraniční kapely
Tak jo, a ne že ne! IRON MAIDEN zahraji v rámci England World Tour taky v Praze, kam se 29. července vrátí po dvou letech. Místem konání je fotbalový Eden, předprodej vstupenek bude zahájen 16. února. "Těšit se můžete na nový obrovský světelný park, novou scénu a různá ztělesnění Eddieho. Nebude chybět ani spousta pyrotechniky," vzkázal Bruce Dickinson. Tour nedostalo svůj název náhodou, Mejdni na něm prezentují původní produkci z roku 1988, tedy ze Seventh Tour of a Sevent Tour, které bylo zaznamenáno na VHS "Maiden England" a letos, už 25. září, vyjde v reedici na 2 DVD pod názvem "Maiden England ´88".
Mimochodem, v červencové termíny IRON MAIDEN na jejich německých štacích podpoří SABATON, tak kdo ví, třeba se Švédové pro velký úspěch vydají i do Edenu...

Airbourne vydaj fošnu v květnu

9. února 2013 v 10:34 | Rocky |  Zahraniční kapely
Australští divočáci AIRBOURNE nachystali na 21. května nové album "Black Dog Barking". "Nejen my, ale celý náš produkční tým vynaložil spoustu úsilí a makal nespočet hodin sedm dní v týdnu, včetně svátků, abychom dosáhli toho nejlepšího výsledku. A teď vám ho předhodíme, takže si to pořádně osolte, otevřete pivko a naládujte si do ušisek trochu rock´n´rollu," vyzývá kapela. Jako první z desky AIRBOURNE vypustí na jaře singlovku nazvanou "Live It Up".

Within Temptation s novou deskou na podzim

5. února 2013 v 19:51 | Rocky |  Zahraniční kapely
Populární nizozemská formace Within Temptation oznámila svým fanouškům radostnou novinu. Na podzim tohoto roku vydají novou desku. Aktuálně členové Within Temptation sedí ve studiu, kde sepisují nový materiál pro nadcházející desku. Ta vyjde nově pod BMG Rights na podzim tohoto roku, což má podle kapely přesně vystihnout náladu, kterou album bude mít. Kapela vystoupí na letošním ročníku basinfirefestu ve Spáleném Poříčí.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters