Aktuální články :

škwor vydává první DVD

16. listopadu 2012 v 18:53 | Rocky |  Ostatní
Skupina ŠKWOR loni vydala úspěšné nové album DRSNEJ KRAJ, se kterým se ihned po vydání vyhoupla do čela oficiální albové hitparády v České republice. Tento prodejní úspěch, který dosáhl hranice potřebné pro udělení Zlaté desky, se společně s intenzivním koncertováním po celé České republice a na Slovensku projevil stále větším zájmem o tento rockový kvartet.
ŠKWOR tak zažívá plné koncertní sály a letos v létě jejich jméno zároveň patřilo k největším tahákům rockových festivalů.
Skupina se rozhodla zmapovat letošní festivalovou sezónu speciálním dokumentem "Rok v Drsným kraji" a zároveň nabídnout fanouškům plnohodnotný koncertní záznam z jejich vystoupení na festivalu Benátská noc v Liberci z 27. července letošního roku. Pod názvem NATVRDO tak vychází první oficiální plnohodnotné DVD skupiny s přidaným bonusový CD.
Název NATVRDO doslova definuje obsah tohoto hodinového dokumentu. Bez příkras a "cenzurních" zásahu se tak autorsko-režisérské dvojici mladých filmařů Ondřeji Kurčíkovi a Pavlovi Brychtovi podařilo dostat autenticky dění kolem kapely v zákulisí koncertů, na cestách a těsně před vstupem na pódium. Řadu zábavných momentů střídá pohled na stresové situace v "backstagi", nudu při nekonečném cestování a čekání, stejně tak emoce a euforii po úspěšných vystoupeních. Fanoušek tak má možnost zažít skupinu v prostředí, kam se za běžných okolností není možné podívat.
Samotný hodinový koncert potom prezentuje skupinu ve skvělé formě před 10 tisíci nadšených posluchačů, kde nechybí jak skladby z posledního alba DRSNEJ KRAJ, tak samozřejmě největší hity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kupujete originální cd??

Ano
Ne
Jen některá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters