Aktuální články :

Srpen 2012

Brian Johnson a jeho pořad na rádiu

30. srpna 2012 v 12:15 | Rocky |  AC/DC
Zpěvák AC/DC a automobilový nadšenec Brian Johnson se v průběhu šesti měsíců na BBC Radio 2 podělí o skladby a kapely, kterého provázely celým životem.
Brian Johnson, který působí v jedné z nejúspěšnějších rockových kapel všech dob AC/DC už 32 let, se ve vysílání navíc podělí o příběhy z běžného života i z tourbusu nebo zákulisí koncertů.

Posluchači se můžou těšit na muziku od kapel jako Led Zeppelin, Queen nebo ZZ Top, ale nebudou chybět ani perličky jako např. Nashville Teens a Paul Butterfield Blues Band.

"Každý si myslí, že práce v rádiu znamená jen si sednout před mikrofon a tlachat, ale ve skutečnosti to není vůbec jednoduché," řekl Brian Johnson plátku Sunday Sun.

A pokračoval: "Moje paměť je fakt špatná, ale auta jsou výjimkou. Příklad: Kdyby se mě někdo zeptal na jméno dívky, se kterou jsem chodil v devatenácti, nevzpomenul bych si, ale věděl bych, že jsem v té době jezdil v Mini Cooperu."

Show Briana Johnsona nazvaná Rockers And Rollers se začne vysílat už dnes od 22:00 na BBC Radio 2.

krokus točí novou desku

28. srpna 2012 v 18:34 | Rocky |  Ostatní
V roce 2010 se kapel krokus vytáhla po dlouhý, moc dlouhý době se studiovým albem. tenkrát se kapela vrátila deskou HooDoo a deska měla úspěch, byl to ryzí hardrock. A teď hardrockoví veteráni KROKUS stráví několik uplynulých týdnů nahráváním svého sedmnáctého studiového alba "Dirty Dynamite". Kytarista Chris von Rohr, který ho produkuje, k němu poznamenal: "Zní jako špinavý dynamit: ryzí, špinavý, nářezový hard rock se špetkou blues." Spolu s kapelou je ve studiu také Dennis Ward, který se ujal produkce, stejně jako v případě předchozího alba "Hoodoo" (2010). Kdo desku po odejitém Freddym Steadym nabubnuje, kapela zatím neprozradila. Po předchozí desce se můžeme jen těšit co kapela mezi nás vypustí.

Kupujete originální cd???

27. srpna 2012 v 16:57 | Rocky |  Ankety
V poslední době vychází spousty dobrých kvalitních nahrávek. a v dnešní době se cd moc neporávají. Když jsem objednával album kapely dymytry, tak mě napadlo zeptat se na tuhle věc. Kupujete originální cd kapel?? třeba zrovna DM3 a jejich neonarcis je za 120 korun a to si myslím že je dobrá cena. víc než dobrá. Prosím odpovídejte a klidně komentujte, kolik si myslíte že je tak akorát cena za album.

Rocky

slyšet hudbu jako Lemmy?? ano

25. srpna 2012 v 9:50 | Rocky |  Ostatní
MOTÖRHEAD v uplynulých měsících propůjčili své jméno ledasčemu, konečně to však vypadá na něco užitečného. Koncem září se na trh dostanou sluchátka - Motörheadphönes, určená zejména pro posluchače rockové muziky. Intraaurální (špunty/pecky) budou k mání v cenovém rozpětí od 39,99 £ do 49,99 £ a circumaurální od 69,99 £ do 129,99 £. "Tahle sluchátka jsou určena na hudbu hlasitější než cokoliv jiného, ale s pořádným rozsahem, čistotou a skutečnou rockovou reprodukcí, kterou lze očekávat od kapely, která se drží na vrcholu. Stejně jako my, tahle sluchátka se s tím neserou… a pamatujte si, jestli to je na vás moc nahlas, jste už moc staří," vyjádřila se k produktu kapela.
bude film o Bonu Scottovi

22. srpna 2012 v 16:14 | Rocky |  AC/DC
Životní příběh Bona Scotta, se konečně, zdá se, dostane na filmová plátna. Do projektu "Bon Scott - The Legend of AC/DC" se zakousl Rob Liotti, frontman tribute kapely TNT. Píše scénář a nejspíš se ujme rovněž hlavní role. Momentálně by měl být snímek ve fázi předprodukce, takže ještě nelze odhadovat, kdy bude dokončen. "Nejnáročnější bude vypořádat se s věrohodností. Jde o americké pojetí zdánlivě australského příběhu," uvědomuje si Liotti.

neonarcis 2012

19. srpna 2012 v 18:08 | Rocky |  Ostatní
Tak a je to tady, dlouho očekávané vydání nové fošty kapely dymytry zkončilo. Deska neonarcis je konečně venku a s ní přišel i od základu změněnej web na kterým si novou desku můžou všichni objednat a cena?? 120 korun. to si myslim že víc než suprový. k tomu vyšla hned i nová edice triček, a všech možnejch dalších věcí na sebe. takže kluci se zase do toho pořádně pustily, tady přinášim obal desky....

Randy Blythe. se vrátil domů a jeho vzkaz nám všem.

19. srpna 2012 v 13:11 | Rocky |  Ostatní
Tady je zpráva od Randyho, který byl nedávno propoštěn z věznice na pankráci. Toto nám vzkazuje:

Zdravím. Tady D. Randall Blythe, hlásící se ze svého milovaného rodného města Richmondu, Virginie, Spojených států amerických. Zrovna mě po měsíci ve vazbě propustili na kauci z Pankrácké věznice v Praze, České republice. Teď, když jsem zatím na svobodě, bych vám rád pár věcí řekl.
1) Když jsem byl ve vězení, neměl jsem žádné povědomí o tom, jak je moje kauza vnímána mimo území České republiky. Advokát mi sdělil, že mě podporují kolegové z hudebního průmyslu, mé rodné město, fanoušci a pochopitelně i moje rodina. Nedokážu vyjádřit, jak mě zasáhlo, když jsem si po propuštění přečetl byť jen o malé části hlasů, které se ozvaly na moji podporu. Od legend z mé vlastní hudební komunity, přes fanoušky z celého světa, po lidi, kteří o mě předtím nikdy neslyšeli, ale soucítili s mým údělem - cítím se opravdu poctěn. Nemůžu vám dost poděkovat za to, že jste na mě mysleli a modlili se za mě. Především bych chtěl poděkovat obyvatelům Richmondu, Virginie, že při mě stáli. Za těch 48 hodin, co jsem byl doma, mě spousta lidí, které jsem předtím v životě nepotkal, zastavilo na ulici, mávali mi a usmívali se na mě, když jsem procházel kolem anebo mě přišli pozdravit v restauraci. Všichni říkali "jsme rádi, že jsi doma, Randy". Díky vám jsem opravdu vděčný i hrdý na to, že můžu Richmond nazývat svým domovem.
2) Rád bych uvedl, že se mnou během mého pobytu na Pankráci špatně nezacházeli ani spoluvězni, ani příslušné autority. Nedostalo se mi žádného speciální zacházení a byl jsem umístěn společně s ostatními - nenechte se mýlit, nebyla to žádná televizní show o hvězdách v léčebně, ale vězení.Ale stráže se mnou zacházely spravedlivě a spoluvězni laskavě. Lidé po celém světě umírají na hladomor. Muži a ženy přicházejí každý den o život na Středním východě i v jiných válečných oblastech. Měl jsem jídlo, šaty, přístřeší a nikdo se mě nesnažil zabít. Nemůžu si stěžovat na krátký pobyt ve vězení, zatímco řada lidí tam venku každý den bojuje o holé přežití.
3) Ukáže-li se to jako nezbytné, VRÁTÍM se do Prahy, abych stanul před soudem. Zatímco totiž sice 100% trvám na své nevinně, a vždycky na ní trvat budu, NEHODLÁM se schovávat ve Spojených státech, v bezpečí před možným vydáním ze země a případným postihem. Zatímco píšu tyhle řádky, rodina fanouška mé kapely trpí po nepopsatelně tragické ztrátě svého dítěte. Musí se vypořádat s neustále se měnícím mediálním obrazem okolností úmrtí svého syna. Jsem obviněn z úmyslného ublížení na zdraví tohoto mladého muže, které způsobily jeho smrt. Přestože považuju obvinění vznešené proti mě za absurdní a nezakládající se na skutečnosti, můj názor v téhle věci nic nemění. Ta obvinění existují, a otázky pro rodinu onoho mladého muže taky zůstávají. Zůstává i nejhorší možná bolest. Mezi fanoušky naší kapely je obecně známo, že jsem kdysi taky přišel o dítě. Bohužel velice dobře vím, jaká jejich bolest je. Proto taky dobře vím, že v době svého žalu tato rodina potřebuje a zaslouží si skutečné odpovědi, ne mediální výbuch, který by následoval poté, co se údajný vrah jejich syna začal jako zbabělec schovávat v tisíce kilometrů vzdálené zemi, zatímco oni trpí. Jsem dospělý muž. Vychovali mě tak, abych svým problémům čelil tváří v tvář, ne abych od nich utíkal jako trucovité děcko. Doufám, že spravedlnosti bude učiněno zadost a rodině Daniela N. se dostane konečných odpovědí, které bezpochyby potřebují k tomu, aby se jejich rány začaly hojit. Pociťuju VELICE SILNĚ, že by to ode mě coby od dospělého bylo nezodpovědné i nemorální, kdybych se do Prahy nevrátil, pokud mě povolají zpátky. Nejde tady o složenou kauci. Jde tu o mladého muže, co přišel o život. Zachovám se čestně, a budu bojovat za očištění svého jména. Děkuji za přečtení, a mír s vámi.


zdroj: spark rockový magazín

dymytry - neonarcis

14. srpna 2012 v 17:22 | Rocky |  Ostatní
Tak je to potvrzené, kapela dymytry nazvala novou fošnu "neonarcis" vyjít by měla v nejbližších dnech a jak jsem již psal, nová deska přinese nové plachty, které už jsou na koncertech k vidění, ale přijdou i nový masky a to asi hodně lidí přemejšlí o tom jak budou vypadat. stejně jako se čeká jak bude vypadat obal desky. ale jedno je jistý . deska už vyjde a křes desky je stanoven na 27.9. v retro music hall od 19:30. Takže všichni doražte, kluci sami řikali že to bude peklo.

vzhled

12. srpna 2012 v 20:55 | Rocky |  Ostatní
Tak celý blog prošel změnou vzhledu, ať už úvodní fotka, tak i pozadí pod článkama a v menu, ještě postupně se to bude dolaďovat, ale tahle podoba blogu zase nějakou dobu zůstane. Máte nápad jak to vše ještě vylepšit?? nebojte se napsat.

Rocky

Awa končí u Lordi

5. srpna 2012 v 14:39 | Rocky |  Lordi
Finská monstra LORDI opouští po sedmi společných letech a třech studiových albech klávesistka Awa. Poslední vystoupení s kapelou odehraje 11. srpna na finském festivalu Simerock, kde LORDI zároveň oslaví desáté narozeniny. Pro odchod se rozhodla, protože prý už není schopna kapele dávat potřebných 100 %. Náhradu za Awu už LORDI mají, její identitu však odhalí současně s identitou nového bubeníka, při příležitosti vydání nového alba, k čemuž by mělo dojít začátkem příštího roku.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters