Aktuální články :

Červen 2012

plány scorpions do budoucnosti

18. června 2012 v 18:41 | Rocky |  Ostatní
Ohlašovaný "důchod" SCORPIONS nakonec přece jen nebude tak definitivní, jak to zprvu vypadalo. Kytarista Matthias Jabs v rozhovoru pro magazín ArizonaRepublic.com připustil, že ačkoliv je kapela na turné, které mělo být poslední příležitostí, kdy ji vidět naživo, není vyloučeno, že "škorpíci" i po jeho skončení ještě někdy někde zahrají. "Nikdo netvrdil, že už nikdy nevlezeme na pódium. Proč ne? Pokud nás někdo bude chtít zoufale vidět, tak OK, jsme tady. Je tu taky možnost, že se začneme posedáváním doma nudit a pár koncertů ještě odehrajeme." Konec je tedy prý jen s tím, co Jabs označil termínem "intenzivním koncertováním". V současnosti kapela chystá obsáhlý box set a vymýšlí, co si počít se skladbami, které ji v archivech zbyly z let osmdesátých a devadesátých. V jednání je prý i to, že by se SCORPIONS postarali o slavnostní zahájení příštího fotbalového mistrovství světa, které bude v roce 2014 hostit Brazílie... Takže je možné že se semtam objeví plakát na koncert scorpions

info o nový fošně dymytry

10. června 2012 v 18:03 | Rocky |  Dymytry

To že kapela dymytry připravuje novou desku ví snad uplně každej. Ale jsou nové informace o tomto projektu, Nová deska by měla nést název neonarcis. A měla by obsahovat o 3 písničky víc než debut neser. Tzn 14 věcí. Na rozdíl od první desky, která byla nahrávaná partyzánsky ve skužebně a částečně po všech možnejch místnostech v rockovým klubu kain, bude tahle už nahrávaná v profi studiu. Kdy přesně deska vyjde ale zatím nikdo neví a tak kapela alespoň vypustila dvě nový věci, který na desce budou.
Song Rádio
a síť pro sociály
Další co určitě stojí za povšimnutí bude že s novou deskou přijdou změny v podiu, budou nové plachty, budou nový světla k písničkám, a to nejdůležitější, budou i nový masky, takže je rozhodně na co se těšit.

judas priest vydají DVD

3. června 2012 v 14:53 | Rocky |  Judas Priest
JUDAS PRIEST nahrávali svůj závěrečný koncert turné Epitaph, aby jej mohli v budoucnu vydat na DVD. Akce se konala v sobotu, 26. května, v londýnské hale Hammersmith Apollo, kde už své živáky nahrávaly desítky slavných interpretů, včetně MOTÖRHEAD, IN FLAMES či RUSH. Záznam třikrát nastavovaného třiadvacetiskladbového setu s výběrem těch největších hitů JUDAS PRIEST vyjde v příštím roce.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters