Aktuální články :

Duben 2012

reportáž z koncert arakain na Kladně

29. dubna 2012 v 10:24 | Rocky |  Arakain

sobota 28.4.2012, DK Kladno, Arakain a Absolut deafers

Reportáž z včerejšího koncert na Kladně bych začal o předkapele. V 20:00 tak jak bylo naplánováno začala hrát předkapela Absolut deafers , která začala působit v roce 2007 a s aranžemi v jejich písničkách jim pomáhá Jarda Bartoň z kapely citron. Kapela která hraje i na velkých tuzemkých festivalech jako například benátská noc, basinfirefest nebo třeba vystoupí i na masters of rock ve Zlíně, hned od začátku pumpovala do lidí jednu písničku za druhou. Energická "renegade" nebo třeba "B.I.T.C.H." .vystoupení trvalo necelou hodinu a bylo vidět že se lidé bavily.


Helloween dodělávají novou desku

28. dubna 2012 v 18:47 | Rocky |  Ostatní
Dle slov kytaristy Michaela Weikatha pracují HELLOWEEN na nástupci alba "7 Sinners", kterého by chtěli vydat začátkem příštího roku. "Momentálně končíme s psaním skladeb a připravujeme se na finální selekci. Všichni jsme natěšení postoupit s těmi nápady na další úroveň," informoval Weikath. Kapela opět pracuje se svým dvorním producentem Charliem Bauerfeindem a slibuje veškerá "charakteristická poznávací znamení".

Dan Krob pomáhá "The snuff"

26. dubna 2012 v 15:22 | Rocky |  Ostatní
Jestliže jste vyrazili - anebo se teprve chystáte - na některý z koncertů aktuálního turné formace HARLEJ a nenechali jste si ujít ani předkapelu THE SNUFF, možná jste si v jejich řadách všimli povědomé tváře. Je jí Daniel Krob, bývalý kytarista ARAKAIN či KREYSON, který zaskočil za Michala Scheinera, jenž si zlomil ruku. "Jako jediný, kdo byl ochotný a hlavně schopný se naučit náš playlist za jednu zkoušku, kterou jsme teď po čtyrech hodinách skončili, je sám pan kytarista Daniel Krob, kterému tímto strašně moc děkujeme!" napsala bezprostředně kapela.

arakain 30 - Kladno

23. dubna 2012 v 16:43 | Rocky |  Arakain
Jen připomínám že už tuto sobotu je psolední koncert jarní části turné kapely arakain na Kladně. pokud chcete jít, tak neváhejte, lístku zbývá už jen pár desítek. !!! Kdo zahává na koncert se nedostane ..

pozvánka na rockové čarodějnice na Kladně

15. dubna 2012 v 10:00 | Rocky |  Ostatní
Tak a protože se pomalu ale jistě blíží poslední duben a tím i pálení čarodějnic, tak si Vás dovoluju pozvat na tradiční pálení čarodějnic v hornickém skanzenu Mayrau u Kladna. Opět budou soutěže pro děti, samozřejmě oheň a koncert kladenské rockové kapely anopheles. Předkapelou je letos mashine-band. Všechny informace jsou na plakátů... Dostavte se v co největším počtu, bude to stát za to.


europe budou hrát i staré pecky

12. dubna 2012 v 20:30 | Rocky |  Ostatní
Zpěvák Joey Tempest v rozhovoru pro časopis 'Classic Rock' ujišťuje fanoušky skupiny Europe, že i při současných koncertech budou v koncertních setlistech počítat s klasickými kousky repertoáru skupiny z osmdesátých let.
Se změnou soundu Europe se začaly množit dotazy na možnost vyřazení některých populárních hitů Europe z koncertních setlistů, kdy navíc kapela hraje v trochu pozměněné sestavě. Joey Tempest sice neví, jak to bude do budoucnosti, ale obavy, že by se kapela zaměřila jen na repertoár posledních čtyř alb od reunionu v roce 2003 jsou liché.

fear factory představují novinku

8. dubna 2012 v 18:47 | Rocky |  Ostatní
FEAR FACTORY ukázali obal svého nového alba "the Industrialist", jehož vydání je naplánováno na začátek června. Jeho autorem je stejně jako v případě předchozí desky "Mechanize" (2010) Anthony Clarkson, který mezitím spolupracoval i s Devinem na albu "Deconstruction". Na producentskou spolupráci FEAR FACTORY navázali s Rhysem Fulberem, mix má jako obvykle na svědomí Greg Reely.


Tracklist:
01. The Industrialist
02. Recharger
03. New Messiah
04. God Eater
05. Depraved Mind Murder
06. Virus of Faith
07. Difference Engine
08. Dissemble
09. Religion is Flawed Because Man is Flawed
10. Human Augmentation
11. Blush Response (Difference Engine) *
12. Landfill *

* pouze na limitované edici

Udo Dirkschneider

6. dubna 2012 v 11:25 | Rocky |  Ostatní
Právě dnes slaví zpěvák Udo Dirkschneider 60. narozeniny. zpěvák známý hlavně jako člen kapely Accept. V této kapele působil dlouho. Kapela, která pomáhala rozvíjem power a speedmetal. Nyní působí v kapele U.D.O. a vydávají desku za deskou, kde si drží zaběhnutý standart. Kapela funguje dobře a sám Udo na svůj věk za mikrofonem opravdu exceluje. No co mu popřát?? aby mu hlas a tvořivost vydržely co nejdéle.

dymytry připravují desku

1. dubna 2012 v 13:19 | Rocky |  Dymytry
Kapela dymytry se hodně rychle vyšplhala v oblíbenosti dost vysoko, jejich koncerty jsou plné energie, jsou plné skvélě hudby a není divu, že po dvou letech co vyšel jejich debut "neser" už se plně pracuje na nové desce, která by měla vyjít v létě letošního roku. Kapela sama prohlásila že už mají nahrané kompletně bicí a začínají nahrávat kytary. během následujících koncertů, by se některé pecky měli už objevit v playlistu. Jedna nová věc už se vlastně naživo hraje a jmenuje se radio. tady je sice v horší kvalitě, ale přeci jen je video týhle nový věci.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters