Aktuální články :

Březen 2012

dymytry - strážná věž (live)

31. března 2012 v 21:45 | Rocky |  Dymytry
dnes přidávám video kapely Dymytry. je to živý záznam z loňského festivalu, masters of rock. písnička strážná věž ...

accept staligrad (obal desky)

22. března 2012 v 19:44 | Rocky |  Ostatní
kapela accept ještě svoji desku nevydala a už si myslí že obal co měli připravený je příliš fádní a proto připravily nový.. tady máte a můžete se podívat na rozdíl těchtot obalů... :-)

Tady je původní návrh obalu...

a tady je nový přepracovaný obal, který bude kapela presentovat svojí novou desku...

ten novej je lepší že? :-)

benátská noc jinde pokračování

17. března 2012 v 22:51 | Rocky |  Ostatní
ohledně stěhování benátské noci se objevují další informace páni pořadatelé se údajně v areálu ve evsci ještě nebyli ani podívat, ale to není podstatný, teda podle nich. Je jedna věc která mě zaráží, pořadatelé jak sami řekli, ještě neviděli areál osobně, neproběhl ani jediný ročník, neví se nic, jak to bude v novém areálu fungovat, jestli nebude vadit liden v blízkém Liberci hluk a smlouva je podepsána již teď na 10 let dopředu. co si o tom myslet?? peníze, peníze peníze a kamarádíčkování s člověkem, který vede SAJ. Jinak informace o délce smlouvy jsou z dnešního vysílání na čt24 ve zprávách .. Benátská noc, na které jsem několikrát byl je pro mě tímto krokem mrtvá.

tady je odkaz na zprávu která proběhla na čt24. ani redaktorům není jasnéé proč je smlouva uzavřena hend na 10 let...
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/168635-festival-benatska-noc-se-stehuje-do-liberce/

benátská noc jinde !!

15. března 2012 v 18:05 | Rocky |  Ostatní
Tak a je to potvrzeno, jeden z velkých tuzemských letních festivalů Benátská noc bude jinde. Festival který byl znám tím že se koná v nádherném prostředí Českého ráje, o tuto výsadu přichází. Po 19 letech se stěhuje z obce Malá Skála do skiareál vesec u Liberce. Festival vznikl v roce 1993 právě na Malé skále, tenkrát s pár vystupjící na ostrůvku kde se nachází žlutá plovárna. Později se stěhoval na louky v poříčí. Nakonec se festival usídlil podél toku řeky Jizery, kde fungoval až do teď. Festival byl jedním z nejkrásnějších v republice. a to právě díky nádhernému prostředí, kde se odehrával. Malá Skála, kde festival vydržel od svého založení 19 let, nyní o tento nádherný festival přichází, stěhuje se do skiareálu, kde ztratí ono kouzlo, které v Českém ráji měl. Pořadatele tvrdí že změna byla nevyhnutelná, a že vše dělá pro fanoušky a příznivce festivalu. Ale proč se objevilo tolik negativních ohlasů? proč by lidé, kteří jezdí na tento festival každý rok, chtěli aby byl opět na Malé Skále? pořadatelé chtějí tímto krokem přinést festivalu něco nového, ale neuvědomují si, že festival tím ničí, že benátská noc, už nikdy právě, kůli tomuto kroku nebude taková jaká byla. Ve vesci to bude bohužel jiný festival, který jen ponese jméno to nádherného festivalu z Českého ráje. Ptám se tedy, je tento krok správný??? Určitě se najdou lidé, kteří řeknou že ano, ale podle reakcí na facebooku a článků co lidé v tétou souvislosti píši na interenetu je více lidí, kteří s tímto krokem nesouhlasí. Ať si pořadatelé sami posoudí zdali je to správný krok nebo ne. Témto děkuji benátské noci za to že byla skvělá, i když nevyšlo nové počasí a co popřát novému festivalu? Snad jen to že ať se nejmenuje jako ten starý dobrý festival na Malé Skále.

Jo ještě jedna věc, když už pořadatelé udělali takovouto věc, tak by měli mít alespoň trochu slušnosti a lidem kterým se změna místa konání festivalu nelíbí umožnit vrátit lístky za plnou cenu. Jediné prohlášení k této problematiky od pořadatelů bylo pouze přes facebook a to se slovy : "lístky můžete prodat přes facebook, nebo třeba aukro." Páni pořadatelé zamyslete se, je toto jednání slušné???

Aleš Brichta - 50 (medley) video

13. března 2012 v 21:15 | Rocky |  Ostatní
Dneska přidávám video z koncertu k naroeninám Aleše Brichty. je to video kde byla směs písniček (medley).

Daniel Krob

10. března 2012 v 10:34 | Rocky |  Ostatní
Byl u založení Arakainu. Byl u počátku kreysonu. Hrál v kapele ferat. Ano řeč je o famózním kyaristovi Danielu Krobovi. 21.2.2012 vydal své album, kde kromě nových věcí nahrál i znovu písničky Kreyson a vzdálená, které hrával po boku Ládi Kříška v Kreysnu. a písničky Proč a Šehrezád, které hrál v počátcích arakain. Tyto dvě písničky s Danem zpívá i Aleš Brichta. Písničky mají jené aranžmá, jsou uplně jinak nahrané a myslím že tento projekt se poved. Daniel Krob ukazuje, že pořád ještě dovede skvěle tvořit.

Ještě jedna zajímavost album vychází s vlastním financováním studia i výroby cd bez jakýchkoliv sponzorů a reklam. a to je taky ojedinělé.

Daniel Krob bude také exkluzivním hostem na vzpomínkovém turné Aleše Brichty ke třicátému výročí trvání jeho hudební kariéry. Turné za účasti dalších hostů by se mělo uskutečnit v průběhu května 2012.

playlist: Sonáta, Co bude dál, Život je reálnej, Démon, Myšlenky, Odpověď, Jaro, Blázni, Proč (Arakain), Noc, Šeherezád (Arakain), Poslední den, Kreyson (Kreyson), Vzdálená (Kreyson), Pojď má milá.

Doro vydá novou fošnu

7. března 2012 v 15:35 | Rocky |  Ostatní
Doro po třech letech práce finišuje se svým novým studiovým albem, ačkoliv na vydání si budeme muset počkat až do podzimu - vyjde totiž v říjnu. Už v květnu nebo v červnu nám metalová královna čekání alespoň trošku zkrátí EP. "Zvažuju, že své skladby vůbec poprvé nechám zmixovat ve Skandinávii. Tamní producenti jsou zárukou masivního, svěžího a moderního zvuku," říká Doro a už si také naplánovala turné. V jeho rámci zahraje 4. prosince v pražské Retro Music Hall.

accept - stalingrad

4. března 2012 v 17:09 | Rocky |  Ostatní
Jak jsem již informoval, kapela accept pracuje na nové desce. Nástupce comebackového Blood Of The Nations se bude jmenovat stalingrad a kapela vypustila k poslechu titulní píseň. stejnojmenná píseň je k poslechnutí už i tady.


co si o ní myslíte???
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters