Aktuální články :

Prosinec 2011

rocková barča 2011

29. prosince 2011 v 18:01 | Rocky |  Ostatní
Rockové vánoce na barče 2011 - Nightwish revival, Dymytry, ABband

28.12.2011

Hodnocení : 9/10

Vše začalo už v 18:00 kdy se představil nightwish revival, a protože ani originál moc nemusím, tak sem vystoupení této kapely sledoval jen z povzdálí a u pivka, ale jako první kapela večera neměli tolik času, a proto netrvalo dlouho a začalo se přestavovat, přestavovat a připravovat na vystoupení další kapely.

V 19.30 začalo intro, které bylo jako předzvěst že se chystá něco tvrdého a drsného. Na podium přišel první maskovaný člen kapely dymytry. Byl to bubeník Eda. Chvíli po něm se na podium objevili i další členové kapely.. Dymo, Gorgy, R2R a Protheus. Kapela začala pěkně tvrdě a pouštěla do nás jednu písničku za druhou a lidé se neskutečně bavili. Většina lidí vpředu pod podiem, znala uplně všechny písnička a zpívala celou dobu s kapelou. Takováhle energická vystoupení jsme u kapely Dymytry.

Poté během přípravy podia na posledního vystupujícího - Aleš Brichtu se svojí kapelou přišlo vyhlášení ankety černá vrána. V této anketě fanoušci zvolí nejlepšího kytaristu, basáka, klávesistu, bubeníka a zpěváka, tím vlastně vznikne podle lidí kapela snů.

A potom už začal koncert AB bandu, na který přišla většina lidí, a bylo opravdu o co stát, kapela zahrála straší věci od arakainu, jako třeba Kyborg nebo metalománie. Zazněli písničky na počest Jirky Schelingera. Kapela zahrála písničku jsem prý blázen jen. Aleš zazpíval i Kartágo hoří. Zazněli také písnička jako Dívka s perlami ve vlasech a nebo třeba klasická nechte vlajky vlát Na konci celého vystoupení přišel veliký dárek, ke kapele se přidal Daniel Krob a celá kapela vystřihla pecku proč? kapela Arakain. Bylo to veliké překvapení a příjemné zpestření celého večera.

Doga - Hoď si to

26. prosince 2011 v 21:02 | Rocky |  Ostatní
Kapela Doga si pro svoje fanoušky připravila překvapení, v tomhle vánočním čase pustila mezi lidi svůj nejnovější klip. Je to klip k písničce Hoď si to.. ze stejnojmeného alba. Je to první klip, k nějaké písničce z tohodle CD. Klip určitě stojí za podívání. co na něj říkáte, líbí se Vám ???


šťastný nový ro(c)k

22. prosince 2011 v 13:31 | Rocky |  Ostatní
Tak je tady zase konec roku a mě nezbývá než poděkovat za to že jste si drželi přízeň těmto stránkám. Poslední dobou sem neměl moc času tady aktualizovat, ale od novýho rocku se pokusím si najít víc času na web.Na druhou stranu jsem se snažil zprostředkovat i nějaký rozhovor, cože je určitě přínosem a oživením stránek.

Jinak bych Vám rád popřál krásný vánoce a šťastný nový ro(c)k.


Rocky


Dymytry vydávají DVD

10. prosince 2011 v 12:47 | Rocky |  Dymytry
česká mlátička Dymytry vytáhla příjemný dárek pro všechny své fanoušky, právě v těchto dnech vychází jejich uplně první DVD. záznam na toto DVD byl pořízen na letním festival Masters of rock 2011. Takže už jen koupit, nebo napsat ježíškovi?? no určitě si DVD přídit ...a bavit se hudbou kterou kapela hraje.

Ještě jedna informace, 22.12. budou tradiční rockové vánoce na Barče. Tedy v kulturním domě barikádníků v Praze 10. letos vystoupí nightwish revival, DYMYTRY, Aleš Brichta se svojí kapelou, určitě všichni přijďte, bude to stát za to :-)
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters