Aktuální články :

Srpen 2011

nová deska kiss bude brzy

29. srpna 2011 v 15:55 | Rocky |  Kiss
Jedna z nejlepších rockových kapel na světě, glam rocková legenda, kapela která svojí muzikou dostala celý svět. Legendární kapela Kiss zveřejnili na svěm webu pár věcí ohledně připravoané desky. Album je téměř dodělané a ponese název Monster. Sám Paul řekl že se můžeme těšit na nafláknutej kvalitní rock. Album bude obsahovat písní a mělo by vyjít začátkem příštího roku. Kapela zveřejnila i jak se něteré písničky budou jmenovat. Ponesou tyto názvy: Hell or Hallelujah, Born to be a Sinner, Out of This World , Are You Ready? , Wall of Sound. Kapela dále potvrdila že chystá veliké světové turné 2012/13.Seven vydává novinku freedom call

28. srpna 2011 v 19:29 | Rocky |  Ostatní
Českobudějovická progresivně rocková skupina SEVEN letos oslavila 15 let existence na velkém pódiu největšího tuzemského festivalu Masters Of Rock. Show plná ohňů a dělobuchů byla zaznamenána na chystané první dvojDVD. Společně se SEVEN vystoupil bývalý zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley a kytarový čaroděj Victor Smolski z německé legendy Rage. Právě s Rage jeli SEVEN dvě evropské turné a Smolski se stal producentem a textařem nové, sedmé řadové desky Freedom Call.novinka freedom call by měla officielně vyjít 2.9.2011 u Nuclear Blast

Henych 666

20. srpna 2011 v 22:03 | Rocky |  Ostatní
Jak jste možná už zjistily, Vlasta Henych již není u Törru ale nyní má svůj Vlastní projekt, který nazval Henych 666. Vydal cd s názvem psychonaut, kde jsou dvě nové písně a dva covery. na začátek slušný, musím dodat že ještě má vytvořené nové webovky a k jedné písni klip. Konečně fungujou tady videa a proto jsem si vlastův klip s desky psychonaut vybral. no usuďte sami jestli tento cover je dobrý nebo ne ..

Urna s Kiss

13. srpna 2011 v 17:53 | Rocky |  Kiss

Odpočívejte v pokoji. S KISSPokud milujete KISS až za hrob a při jejich poslechu se vám rozpalují lýtka do nesnesitelných teplot, pak budete milovat nejnovější přírustek do KISS merchandise. Kapela zainvestovala do smrti a představila vlastní kremační urnu.


KISS proměnili v merchandise snad úplně všechno. Vedle věcí jako dáma, kempingový set nebo kraťasy na kolo teď představili další bizarní přírustek. Je jím kremační urna, kterou si může pořídít každý opravdu zapálený fanoušek kapely. Urnu vytvořila společnost Eternal Image, jejíž zástupkyně Donna Shatter výrobek blíže popsala: "Téhle urně KISS říkámé Památeční model. Urna nabízí fanouškům unikátní možnost k vyjádření úcty legendární kapele. Najdeme na ní barevné obrázky všech členů KISS a jejich logo, které se odráží na černé oceli." Do konce roku by se měla nabídka uren rozrůst na tři kusy.


Odpočívejte v pokoji. S KISS

Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters