Aktuální články :

Červen 2011

sepultura - kairos

26. června 2011 v 17:38 | Rocky |  Ostatní
Právě vyšla nová fošna sepultury s názvem kairos. Takže naběhněte do obchodů a kupujte. kapela si dala záležet a první dojmy z poslechu desky jsou velmi dobré. Musím poslechnout ještě jednou nebo dvakrát, abych si do písniček ještě více vžil, ale už teď můžu s jistotou říct že sepultura je s novým materiálem hodně silná...


doga - hoď si to

25. června 2011 v 21:30 | Rocky |  Ostatní
Rockeři, rockerky, příznivci kapely Doga, je tady bezvadná zpráva. Kapela vydává novou desku s názvem hoď si to a včera byla křťěná na festivalu noc plná hvězd a už teď můžeme objednávat a kupovat a brzy čekat ve svých schránkách. Izzi sám tvrdí že deska o něco předčila předchozí počin karikatury.Tady je obal desky a seznam songů:
http://www.dogamusic.cz/foto/hst!.jpg

Tracklist:

Hoď si to
Fuckerman
Letí dál
Sára
Zelená
Půlnoční marš
Pět beden
Desperado
Do smrti dobrý
Demoralizér
Dost keců
Máš vůni tequily
Bonus: Prasátko (Balada o gaťách spadnutých)

nový singl dymytry

23. června 2011 v 19:09 | Rocky |  Dymytry
Naši metalcorevý oblíbenci DYMYTRY si pro svoje fanošky připravili příjemné překvapení. i v době kdy se jedou festivaly a není jich málo se kluci našli čas na to aby připravily pro všechny fanoušky překvapení v podobně nové písničky. singl se jmenuje JSEM NADŠENEJ a už týden si ho všichni můeme poslechnout na officielním webu kapely. tady je odkaz: . tak jelikož odkazy zase nefungují, tak to musím napsat jen takhle : www.dymytry.cz .... poslouchejte, a posílejte odkaz dalším lidem :-)

Benátská noc 2011? ne jen blamáž

9. června 2011 v 21:56 | Rocky |  Ostatní
Zdravím Vás rockeři, jak tak na to koukám tak z pěkného rockového festivalu Benátksá noc, který se každý rok odehrává na Malé Skále se stává čím dál tím větší hrůza, nejdříve nepozvou kapely jako třeba kreyson, titanic, nebo Aleše Brichtu. Pak pozvou kapelu scooter, která, no prostě na rockovém festivalu nemá co dělat. Další rána přišla v podobě že drtivá většina našich rockových kapel bude vystupovat na nejhorsím podiu, to je ve stanu. podium se tam nejhůře ozvučuje a nevejdou se tam fanoušci. Nejni to trochu moc??

Mini trash fest

4. června 2011 v 21:47 | Rocky |  Ostatní
V průběhu listopadu a prosince Evropu zválcuje akce pojmenovaná Thrashfest Classics, během níž spojí síly EXODUS, DESTRUCTION, HEATHEN a ještě jedna headlinerská banda, která ještě není zveřejněna. Všechny kapely zároveň zavázali tím, že budou hrát materiál ze svých začátku, takže budou kapely k vidění a hlavně slyšení jako na začátku své kariéry. A nám zbývá jen doufat že tento minifest dorazí i k nám.

Sonisphere se stěhuje a bude stanové městečko.

1. června 2011 v 19:03 | Rocky |  Ostatní
Sonisphere festival, který před nedávnem ohlásil přesun z Milovic přímo do Prahy na Výstaviště. termín festivalu a všechny vstupenky zůstavají nezměněné a v platnosti. Sonisphere potvrzuje pro své fanoušky možnost stanování. Fanoušci, kteří se vydají na Iron Maiden a další hvězdy do Prahy, budou mít možnost přespání ve stanu - organizátoři pro ně připravili stanové městečko. To se pro návštěvníky otevře v sobotu 11. června v 10:00 a zůstat v něm budou moci až do neděle 12. června do 12:00. Kapacita stanového městečka bude omezena. Součástí vyhrazeného prostoru budou mobilní toalety.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters