Aktuální články :

Duben 2011

nová deska status quo

29. dubna 2011 v 7:51 | Rocky |  Ostatní
Z čista jasna o sobě dávají vědět veteráni STATUS QUO. 27. května jim vyšlo nové album nazvané "Quid Pro Quo". Přinese čtrnáct zbrusu nových kousků plus hitovku "In the Army Now" upgradovanou jako "verze 2010". K tomu druhý disk "The Official Bootleg - Greatest Hits Live", s desetiskladbovým živákem sestaveným z loňských koncertů z Melbourne a Amsterodamu. Pro sběratele bude připravena i vinylová verze. .

manowar ve smutku

15. dubna 2011 v 16:48 | Rocky |  Ostatní
Scott Columbus, dlouholetý bubeník americké metalové skupiny Manowar, zemřel v pondělí 4. dubna. Bylo mu 54 let. Potvrdila to jeho přítelkyně a také bývalý kytarista Manowar Ross "The Boss" Friedman. Příčinu úmrtí ovšem neuvedli. Columbus hrál v Manowar s přestávkami od roku 1983 a nahrál s nimi klasická alba Into Glory Ride, Sign Of The Hammer nebo Kings Of Metal. V roce 2008 ze sestavy odešel, protože se nepohodl s frontmanem Joeym DeMaiem. V poslední době pracoval na svém sólovém projektu pojmenovaném Instrumental. Loni doprovázel Rosse The Bosse na koncertních turné po USA a Evropě. Byl jedním z nejuznávanějších levorukých bubeníků na světě.

sepultura nahrála novou fošnu

6. dubna 2011 v 8:48 | Rocky |  Ostatní
SEPULTURA dokončila nahrávání svého nového studiového alba, s níž jí pomáhal producent Roy Z (JUDAS PRIEST, Bruce Dickinson, ad.). Celkem kapela připravila třináct nových kousků, mezi nimi i cover verze "Firestarter" od THE PRODIGY a "Just One Fix" od MINISTRY. Obě budou patrně součástí dosud nespecifikovaných bonusových vydání.Album se bude jmenovat Kairos a měla by vyjít na přelomu jara a léta. Kapela sama tvrdí že to bude jedna z nejlepších a nejosobnější desek v historii sepultury.

Ozzy před 40 lety

2. dubna 2011 v 19:09 | Rocky |  Ostatní
Na začátku dubna 1971 dokončili Black Sabbath s Ozzy Osbournem za mikrofonem natáčení alba Master of Reality, což je "kultovka" jako hrom. Už v létě 1971 vypustili Mastera na pulty obchodů a byl to velký úspěch. Deska se dobře umístila v amerických i evropských hitparádách, během pár týdnů byla zlatá a později platinová.

Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters