Aktuální články :

Březen 2011

Aleš brichta mění playlist

22. března 2011 v 15:31 | Rocky |  Aleš Brichta band
Aleš Brichta a jeho band mění playlist po více jak šesti letech. a stalo se tak na základě anket posluchačů, došlých mailů, a hlavně na přání fanoušků a pořadatelů. Aleš tak oprášil hodně stará písničky natočené ještě za dob arakainu, zazní třeba písnička kybork, adrien a další. určitě uslíšíme i kartágo pana schelingera. Takže je na co se těšit. a tady je playlist , avšak písně nejsou seřazeny tak jak budou za sebou na koncertech..


Italská gothic-metalová ikona Lacuna Coil na Benátské noci

21. března 2011 v 15:40 | Rocky |  Ostatní
Páteční program nám zkompletovala italská ikona gothic-metalové hudby Lacuna Coil v čele s charismatickou zpěvačkou Cristinou Scabbia. Kapela vystoupí v ČR vůbec poprvé a to exklusivně právě na festivalu benátská noc.Sex s KISS

20. března 2011 v 20:03 | Rocky |  Kiss
Není to dlouho, co jistá pohřební firma představila rakve s motivem KISS. Tahle značka je schopna prodat cokoliv a Gene Simmons opravdu nezahálí. Ve spolupráci s Live Nation a společností Condomania vypouštějí do světa nové kondomy KISS, které jsou zároveň prvními licencovanými kondomy, které mají přímo na latexu vytištěný barevný obrázek, tedy Simmonse. Ještě během letoška by měly následovat verze s Paulem Stanleym. KISS tak navazují na sérii vyráběnou už v roce 2002, která je zapsána prozměnu jako první značka kondomů, na jejichž přebalu byla vyobrazena konkrétní známá osobnost.

4628
..

Noví HammerFall

19. března 2011 v 20:48 | Rocky |  Ostatní
Kapela HammerFall 20. května mezi lidí postu svou novou placku. Ale už teď po zveřejnění obalu jsme trochu rozporuplní. Kam se ztratil válečník s obrovským kladivem, který hvždy válčil za hammerfall?? nová deska ponese název INFECTED. Muzikanti o desce mluví jako o nejlepší desce v své histoii. Uvidíme s čím přijdou každopádně obal napovídá že hammerfall nebudou tací jako dřív.

Tracklist:
01. Patient Zero
02. Bang Your Head
03. One More Time
04. The Outlaw
05. Send Me A Sign
06. Dia De Los Muertos
07. I Refuse
08. 666 - The Enemy Within
09. Immortalized
10. Let's Get It On
11. Redemption
4664

nová deska kapely saxon

18. března 2011 v 12:45 | Rocky |  Ostatní
Kapela po dvou letech přichází s novou deskou a 23. května uvedou na trh dílo, kterému dali název "Call To Arms". Nahrávání jedenácti pecek probíhalo ve studiích Brighton Electric Recording Studio v Birminghamu. Přizvali si také hosta, klávesáka Dona Aireyho, aby přispěl svou troškou do mlýna. Dvě z nových skladeb přichystala kapela pro chystaný válečný snímek "Hybrid Theory", který produkuje Lionel Hicks. Z herců se v něm objeví Noel Clarke, Martin McCann nebo Craig Conway. Z uveřejněného tracklistu je ale patrné, že na desku se dostane jen jeden filmový song, a to "When Doomsday Comes".

Magnum v Praze

13. března 2011 v 9:51 | Rocky |  Ostatní
Britský klenot melodického hardrocku se vrací do Prahy! Po vydání nové studiové desky The Visitation(leden 2011)vyráží Magnum opět na světové turné. Skupinu Magnum zakládají začátkem sedmdesátých let v anglickém Birgminghamu zpěvák Bob Catley a kytarista Tony Clarkin. Inspirováni úspěchem slavných birminghamských rodáků, tehdy již celosvětově slavných skupin Black Sabbath či Judas Priest, debutují v roce 1978 albem Kingdom Of Madness. Průlomovým počinem bylo ale až teprve v pořadí třetí studiové album Chase The Dragon z roku 1982. To se dostává až do britské albové top 20 a z něj pocházející grandiózní poprockové hymny Sacred Hour či The Spirit jsou dodnes součástí koncertních setů Magnum..

Superstar ? ne blamáž

6. března 2011 v 8:47 | Rocky |  Ostatní
Minulý týden sem večer přepnul na novu a viděl jsem kousek československé superstar. Co k tomu říct.. záběr na porotu.. rytmus .. to snad nemá cenu ani mluvit, růžová minika, kapusa naražená na palici a podle mého názoru o hudbě moc neví. Zeťová ta taky o hudbě zrovna moc neví jen se všem šíleně tlemí. Paní osvaldová ano, ale snaží se být nějak zajímavá a co se týká habery. jo ten má celkem normální názory. ale hlavně na zpěv !! když přišel člověk, který měl trochu roztrhané džíny a džínovou vestu. delší vlasy a rytmus mu hned řekne tohle sem nepatří, to není in, sakra já myslel že je to pěvecká sutěž. ne není. je to jen blamáž, jen prostředek kterým se snaží obě televize z lidí dostat peníze. kdo by posílal smsky a tím platil. neposílejte jim smsky neplaťte rytmuse a jemu podobné.....
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters