Aktuální články :

Leden 2011

Korn připravují desku

28. ledna 2011 v 19:22 | Rocky |  Ostatní
Po 6-ti měsících od vydání posledního alba "Korn III: Remember Who You Are" začali KORN připravovat novou nahrávku . Zatímco stále aktuální počin se nesl ve znamení návratu ke kořenům a původnímu tvrdému a organickému zvuku, právě vznikající deska nejspíše nabídne opět nějaké to experimentování. "Trošku mi to připomíná styl korn_album-240.jpgSoundgarden , ten zvuk Seattlu... teda aspoň jeden song. Ty zbylý jsou trošku jiný, trochu víc do experimentálních vod. Nechci o tom nic moc šířit. Určitě se posouváme dál, pravděpodobně začneme nahrávat v dubnu a zkusíme vylepšit tenhle novej sound," vyjádřil se k novým skladbám kytarista Munky.

Vince Neil jde do vězení

25. ledna 2011 v 15:30 | Rocky |  Ostatní
Kapelník Mötley Crüe si musí odsedět celkem čtyři týdny. Dva za mřížemi věznice v Los Angeles a dalších čtrnáct dnů v domácím vězení. Soud tak rozhodl v záležitosti z loňského června, kdy byl zpěvák zadržen při jízdě v opilosti. Policie si Vince nachytala 26. června 2010, když se projížděl ve svém Lamborghini rychlostí vyšší, než zákon v Los Angeles povoluje. Paradoxem je, že pár dnů před událostí zpěvák podle vlastních slov s alkoholem skončil. "Poznal jsem, že řízení a alkohol nejdou vůbec dohromady. Přejímám plnou odpovědnost za své činy a z téhle zkušenosti se poučím," dodala přední postava kapely Mötley Crüe.

vzpomínkový koncert na počes Jirky Schelingera

17. ledna 2011 v 22:48 | Rocky |  Ostatní
Zpěvák Jiří Schelinger se narodil 6. března 1951 a v sedmdesátých letech se stal absolutní ikonou tuzemského hard rocku. Bratr Jiřího Milan Schelinger se ve spolupráci s agenturou Alfedus a Radiem Beat rozhodli uspořádat vzpomínkový koncert plný hostů a překvapení. Večerem bude provázet Milan Schelinger se svou skupinou. Vystoupí Jirkovi souputníci i přední čeští zpěváci a dětský pěvecký sbor Řetízek. Firma Supraphon aktuálně vydává obsáhlé 3CD, které bude slavnostně pokřtěno a dojde k jeho premiérovému prodeji za speciální cenu. Koncert proběhne v pondělí 7. března 2011 v pražském Retro Music Hall od 20 hodin. Vstupenky budou v obvyklých předprodejích.
Ještě před samotným večerním aktem proběhne slavnostní odhalení pamětní desky Jiřího Schelingera. Uskuteční se v pondělí 7. března 2011 v 15 hodin v ulici Čestmírova 266/18, Praha 4 - Nusle.

Arakain tour 2011

15. ledna 2011 v 11:49 | Rocky |  Arakain
A taky kapela arakain není pozpátku. momentálně dodělává další řadovou desku s názvem homo sapiens..? a připravuje jedno z největších turné ve své historii. turné by mělo trvat zhruba dva a půl měsíce a seznam měst kde kapela vystoupí je tady :

4.3. PÁ Polná (Jihlava)
11.3. PÁ Semily
12.3. SO Chyšky (Milevsko)
18.3. PÁ Plzeň
19.3. SO Březolupy (Uherské Hradiště)
23.3. ST Kolín
24.3. ČT Brno
25.3. PÁ Kopřivnice -fest jen Arakain, Ascendancy
26.3. SO Prostějov
1.4. PÁ Trenčín (SK)
2.4. SO Stará Huť (Příbram)
8.4. PÁ Prachatice
9.4. SO Most - fest jen Arakain, Ascendancy
15.4. PÁ Rokycany
16.4. SO Kardašova Řečice ( Jindřichův Hradec)
22.4. PÁ Česká Lípa
23.4. SO Domažlice
24.4. NE Olešná ( Havlíčkův Brod)
28.4. ČT Praha
29.4. PÁ Klatovy
30.4. SO Aš
6.5. PÁ Vsetín
7.5. SO Nové Zámky (SK)
13.5. PÁ Jablonec nad Nisou
14.5. SO Krnov
20.5. PÁ Šumperk
21.5. SO Živanice

Kabát tour 2011

13. ledna 2011 v 9:35 | Rocky |  Kabát
Kapela kabát vydala těsně před vánoci svou novinku banditi di Praga a už zveřejnila města kde bude vystupovat v rámci jarního turné a já Vám ho přináším ....


http://www.kabat.cz/files/clanky/2011/Turne-2011.jpg

Krokus připravuje novinku

11. ledna 2011 v 19:53 | Rocky |  Ostatní
Švýcaři KROKUS svého loňského alba "Hoodoo" prodali více než 100 000 kopií a tak se není co divit, že se obnovená klasická sestava pouští do prací na jeho nástupci. "Konečně jsme se naučili přijímat vlastní chyby a charaktery a žít s nimi," říká baskytarista Chris von Rohr k aktuálnímu rozpoložení. Plán je tedy takový, že začátkem roku KROKUS začínají psát na nových skladbách, do studia vyrazí pravděpodobně v druhé polovině roku a deska by mohla být hotová v roce příštím. A ani šestý křížek na zádech muzikanty nezastaví. "Jsme ideálním příkladem toho, že rocková muzika člověka udržuje mladého - samozřejmě spolu s AC/DC a THE ROLLING STONES," směje se odhodlaný von Rohr.

cannibal corpse a nové DVD

9. ledna 2011 v 20:46 | Rocky |  Ostatní
Cannibal Corpse jsou připraveni vydat zcela nové DVD s názvem "Global Evisceration". Na trh by se mělo dostat někdy kolem 15 března. Tvořit dvd budou dva koncerty nahrané vloni v květnu. Takže další deathmetal na DVD. uvidíme jak bude celé DVD zpracované..

FLOYDi podepsali smlouvu s EMI

8. ledna 2011 v 23:24 | Rocky |  Ostatní
Britská hudební společnost EMI oznámila, že skončil její právní spor s kapelou Pink Floyd a že podepsali novou pětiletou smlouvu. Nová smlouva je úlevou pro společnost, kterou opustily takové hvězdy jako Paul McCartney či skupiny Queen, Radiohead a The Rolling Stones. Dělo se tak od roku 2007, kdy EMI přešla pod firmu Terra Firma. Pink Floyd podepsala první smlouvu s EMI před více než 40 lety. Mezi alba, která kapelu nejvíce proslavila, patří The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here a The Wall. Celkem podle EMI Pink Floyd již prodali ve světě přes 200 milionů alb.

Whitesnake vytáhli nové album

5. ledna 2011 v 18:21 | Rocky |  Ostatní
Kapela WHITESNAKE připravila pro své fanoušky již jedenácté studiové album, tentokráte s titulem "Forevermore". Nahrávka má vyjít v březnu - přesný termín vydání nebyl doposud zveřejněn.
K nástupci dva roky starého díla "Good To Be Bad" zpěvák David COVERDALE řekl: "Jakmile někdo uslyší novou desku, hned pozná, že se jedná o Whitesnake. Jsou to naše typické songy - plné energického rocku a blues. Nechybějí ani balady, bez nich by to nebylo ono!"

kompilace v podání rammstein

3. ledna 2011 v 20:19 | Rocky |  Ostatní
Kapela se rozhodla sestavit kompilaci svých největších hitů. Deska by mezi fanoušky měla vyrazit na jaře 2011. Plánované dílo zatím ještě nemá název ani přesnou sestavů titulů, ale už teď je jisté, že kromě už známých hitů se na desce objeví dvě doposud nevydané novinky. Kromě klasického CD plánují muzikanti i vydání koncertních DVD, na které získali materiály na koncertech v New Yorku a Montrealu.

Uriah Heep makají na nové desce

1. ledna 2011 v 1:11 | Rocky |  Ostatní
Skupina se těsně před koncem roku zavřela do studia a začala pracovat na novém albu, které by mělo teoreticky vyjít už roku 2011. A to není všechno. Nachystané je i vydání živáku " Official Bootleg Volume II - Live in Budapest, Hungary 2010" , který bude obsahovat záznam vystoupení v Budapešti. "Půjde o jeden z mnoha živáků, které URIAH HEEP hodlají v budoucnu vydat. Chystáme celou sérii z vystoupení po celém světě. Ty nahrávky jsou v pravém slova smyslu oficiální bootlegy, protože zachycují náš výkon přesně tak, jak se odehrál, bez jakýchkoliv dalších úprav," slibuje kapela.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters