Aktuální články :

Prosinec 2010

Haevy metal christmas

24. prosince 2010 v 8:57 | Rocky |  Ostatní
Tak a jako každý ro(c)k se nám blíží přelom dalšího ro(c)ku. co k tomu říct, snad bude ten další co nejlepší, přibude hodně dobrejch rockovejch a metalovejch desek a možná se sejdem i na nějakém tom koncertě.

Chtěl byych poděkovat za přízeň tomu to webu. dává mi to chuť připravovat další nové věci.

Tak pěkně vánoce a co nejlepší nový ro(c)k ...


vánoční akce

17. prosince 2010 v 15:25 | Rocky |  Ostatní
Ještě jednou, protože připomínání je matka moudrosti.
Takže:

18.12. se na Kladně koná pčedvánoční bigbeat - vystoupí kepale Anopheles. místo konání - kladenské divadélko od 20:00

20.12. rockové vánoce na barče. - ABband, DOGA, miloš dodo doležal - místo konání- kulturní dům barikádníků praha 10. na stanici metra strašnická. od 17:00


Přijďte v co největším počtu, bude to stát za to

Bubeník AC/DC zadržen

11. prosince 2010 v 12:57 | Rocky |  AC/DC
Při razii na lodi Phila Rudda policie nalezla 25 gramů marihuany. Razie proběhla u města Tauranga kde bubeník žije. Místní soudce ho uznal vinným z přechovávání marihuany a uložil mu pokutu ve výši asi čtyřset novozélandských dolarů. K žádosti Ruddova právníka o vymazání trestu z rejstříku soudce řekl, " nebyla to náhoda. Vědomě jste ignoroval zákon a hrál tak ruskou ruletu." Bubeník na jeho slova brzy odpověděl v médiích. "Jedinou ruskou ruletou v mém životě je přežít koncertní šňůru," řekl Phil. I přesnízký trest to může mít pro Phila Rudda vážné důsledky. Některé země totiž nevydávají víza lidem, kteří byli usvědčeni z držení drog.

kabáti konečně spustily eshop

7. prosince 2010 v 23:11 | Rocky |  Kabát
Zní to trochu jako utopie, ale co bylo u kapely kabát dlouho, hodně dlouho naprosto nemožné se nyní stalo skutečnoetí, a to že kapela konečně na svém webu zprovoznila eshop. Kapela sama říká že eshop měl být spušně zhruba před rokem, ale všichni dobře víme že se o tom že se snaží o eshop mluvilo mnohem dříve. Na www.kabat.cz/eshop najdete výběr z několika kategorií. jsou věci na hlavu, kde najdete kšiltovky, kulichy a i nějaký ten klobouček, pak nejáká trička a mikiny, dále nosiče, to je cd, dvd , LP a já nevím jaký další formát  a samozřjmě různé přívěsky a doplňky.

Manowar zařadili zpátečku

6. prosince 2010 v 17:49 | Rocky |  Ostatní
Místo toho, aby MANOWAR dokončili již dlouho slibované nové album "Hammer of the Gods", začali znovu nahrávat svůj debut z roku 1982 "Battle Hymns". "Nesnažíme se ho udělat lepší, ale dnes máme k dispozici techniku, jakou jsme tehdy neměli. Toho využijeme a album natočíme tak hlasité, jak jen unese. Nebude tedy lepší, prostě jen jiné. Ty skladby si zaslouží být znovu nahrány, protože jsou skvělé a fanoušci si to žádali," hlásá baskytarista Joey DeMaio. Deska v novém kabátě by měla vyjít v příštím roce a poté i ona dlouze slibovaná řadová deska. Do kapely se také vrátil původní bubeník Donnie Hamzik a ten se nejvíce těší na že si staré skladby zahraje znovu.

Stouni připravují novou desku

4. prosince 2010 v 20:42 | Rocky |  Ostatní
ROLLING STONES se chystají v příštím roce nahrát nové album. Alespoň to pro BBC prozradil kytarista Keith Richards: "Všichni jsme připraveni. Kdo říkal, že bychom měli končit a kdy? To poznáme jen my, až nám dojdou síly... Po tolika letech společné práce máme množství rozpracovaného materiálu, který nám zbyl z příprav posledního alba. A jak znám Micka, je to hodně plodný autor. Sám mám také nějaké nápady, takže v prosinci nebo v lednu je dáme společně dohromady. Už se těšíme."

velký návrat system of a down

2. prosince 2010 v 20:37 | Rocky |  Ostatní
Je to pravda! SYSTEM OF A DOWN příští rok podniknou reunionové turné. Zde je oficiální prohlášení: "Jsme nadšení, že můžeme oznámit, že SYSTEM příští rok odehrají pár koncertů. Chtěli bychom vám poděkovat za vaši věrnost a podporu, nejen SYSTEM OF A DOWN, ale i našim sólovým počinům. Nemáme žádné velké plány - tyhle koncerty odehrajeme jednoduše proto, protože si chceme opět zahrát jako kapela a chceme si zahrát pro vás, naše úžasné fanoušky."  v článku je seznam zastávek tohoto turné.


nejsprostější song mají prodigy

1. prosince 2010 v 16:09 | Rocky |  Ostatní
Organizace PRS For Music vyhlásila anketu a podle výsledků pak sestavila žebříček nejkontroverznějších skladeb. Na prvním místě jsou The Prodigy a jejich pecka "Smack My Bitch Up". Stříbrnou příčku obsadili Sex Pistols se skladbou "God Save The Queen". Bronzová medaile patří hymně "Relax " od kapely Frankie Goes To Hollywood. "Tyto výsledky jasně ukazují, že hudba a společnost jsou těsně propojeny," uvedl Ellis Rich, ředitel společnost PRS For Music.


10 nejkontroverznějších skladeb:
1. The Prodigy - "Smack My Bitch Up"
2. Sex Pistols - "God Save The Queen"
3. Frankie Goes To Hollywood - "Relax"
4. Eminem - "Kim"
5. Rage Against The Machine - "Killing In The Name"
6. The Shamen - "Ebeneezer Goode"
7. Ozzy Osbourne - "Suicide Solution"
8. Marilyn Manson - "Get You Gunn"
9. Slayer - "Angel Of Death"
10. XTC - "Dear God"
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters