Aktuální články :

Září 2010

aleš a slade ..

27. září 2010 v 18:06 | Rocky |  Aleš Brichta band
Když jsem viděl na interenetu titulek? far far away a deratizer na jednom podiu. nevěděl jsem co to má znamenat, protože far far away je jedna z nejznámnšjích písniček kapely slae a deratizer je posledni deska Aleše Brichty a jeho bandu a proto to pro mě byl celkem šok, když jsems e dozvěděl že AB band se dal na miniturné po české republice právě s kapelou slade.  zatím je známých 5 koncertů v rámci tohoto turné, ale je možné že ještě nějaké přibudou.

7 hříchů helloweenu

13. září 2010 v 19:40 | Rocky |  Ostatní
Německá metalová kapela helloween po třech letech potěší své fanoušky, na přelomu října a listopadu nová deska s názvem 7 SINNERS. kapela zčla desku dávat dohromady už z kraje tohoto roku, nahráli 20 písniček a vybrali ty nejlepší, které se objeví na této nové desce.

helloween7cover.jpg

comeback pokračuje !

12. září 2010 v 13:34 | Rocky |  Ostatní
Nedávno se objevili zprávy o tom že další díly comebacku již nebudou a samotného ozzáka, alias Martina Dejdara to hodně mrzelo, ale fanoušci byly odhodlaní ukázat televizi nova že seriál comeback je výborný a že si ho moc oblíbily a byly schopni pro něj i stávkovat a dobrá věc se podařila. Informace které mám jsou že třetí řada tohoto seriálu je již natočená, ale bohužel nikdo neví kolik bude mít dílů, doufejme že již brzy budou nové díly v televizi  a budeme zase výdat ozzáka a všechny daší hrdiny tohoto seriálu.

a na závěr? jen pochválen buď pan Ozzy Osbourne

kreyson ve studiu

10. září 2010 v 18:40 | Rocky |  Ostatní
Oběti slávy - to je název nového koncertního show, které Vás přenese do atmosféry jedné z největších tragédií lidstva a tou je válka. Láďa Křížek k tomu říká: "Válka je největší stupeň zla, které může člověk na této planetě zažít. Kreyson se chce tímto tématem zabývat a poukázat na lidské zlo a jeho kořeny. Je dobré si vážit doby ve které žijeme, ale současně nezapomínat na minulost, zrovna tak jako nebýt slepí a hluší k současnosti".

Spolu s největšímy hity se objeví v setlistu i nové písničky z připravované desky, kterou v tomto měsící chlapi natáčejí...

Lordi - this is heavy metal.

8. září 2010 v 18:41 | Rocky |  Texty zahraničních kapel
Tak a po dlouhý době zase jeden textík, jak se všude mluví o lordech, tak jsem se rozhodnul dát text na jejich písničku this is heavy metal ...new web

7. září 2010 v 17:27 | Rocky |  Arakain
Tak dobrá věc se podařila, kapela arakain má udělané nové stránky a myslím že jsou mnohem lepší než byly ty předchozí, jsou přehlednější a celé jsou zahrnuty do modročerné barvy. změna je to velká ale k dobrému. další věc je že na stránkách je hned na levo jukebox kde si můžete poslechnout ukázky všech písniček z alba restart. no posuďte sami zde ! celé stránky vytvořil a zprovoznil sám Mirek Mach

velká čtyřka vyjde na DVD

4. září 2010 v 18:41 | Rocky |  Ostatní
6sonisphere_logo.jpgPutovní festival SONISPHERE se letos zastavil i v čeeských Milovicích. Trash-metalová čtyřka - Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax si společně zahráli úplně poprvé. Tahle velká hudební událost proto musela být zachycena kamerou. Unikátníudálost byla pochopitelně zachycena na kamery a záznam z bulharské Sofie vyjde18. října na DVD a Blu-ray.
Na DVD s názvem " The Big 4 Live From Sofia, Bulgaria " najdete koncert všech 4 kapel v plné stopáži ale také třeba pohled do zákulisí.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters