Aktuální články :

Červenec 2010

NESER !

27. července 2010 v 17:51 | Rocky |  Dymytry
Tak se mi konečně dostala do rukou deska kapey dymytry. má název NESER ! a mohu jen konstatovat že kluci nahráli opět vydařenou metalovou pecku. od rychlejších písniček jako D.O.S.T. nebo třeba dejte mi pít, která mě nadchla asi nejvíce až k pomalejším jako kdový co přijde ..

Od začátku až do konce je to dokonale sehraný album. mohu doporučit.

ke koupi na metalgate.cz

    Setlist alba:

   1 squadra razora
   2 dejte mi pít
   3 d.o.s.t.
   4 kdo ví co přijde
   5 neser!
   6 smysl už nehledám
   7 kazatel
   8 benzin
   9 hamerika
   10 strážná věž
   11 protekční synek

the final frontier - klip

27. července 2010 v 11:46 | Rocky |  Ostatní
Tak a další navnadění při čekání na novou desku iron maiden " the final frontier" je tay a to v podobě video klipu na titulní píseň celého alb. Celý videoklip si můžete shlédnout tady - the final frontier

pár změn

26. července 2010 v 22:30 | Rocky |  Ostatní
Tak dnešním dnem získal web novou podobu, něco málo se změnilo, něco přibilo a něco opravilo. asi nejzásadnější změna je v úvodním obrázku, který je totálně předělaný, další je že pod textem je také obrázek. a pak pár kosmetických úprav jako je barva odkazů a tak. no zhodnoťte sami a napište prosím Váš názor do komentáře. chtěl bych vědět co si myslíte o vzhledu ..

změna na BN

24. července 2010 v 22:10 | Rocky |  Ostatní
Ani ne týden před začátkem festivalu Benátská noc v čekém ráji ohlásila kapela "slade" vážnou nemoc jednoho člena a proto rušísvé vystoupení a to i na tomto festivalo. pořadatelům se ale podařilo dohodnout vystoupení kapely The sweet, která určitě má stejné kvality jako kapela slade.

festy

24. července 2010 v 9:25 | Rocky |  Ostatní
Tak letní festivaly jsou v plném proudu. jeden střídá druhý a já se ptám, byly jste na nějakém? jaký máte dojem? já se chystám na příští víkend na Benátskou noc na Malé Skále. a pak pro Vás napíšu nějakou reportáž. napište taky reportáž z nějakého festu který ste navštívily, nebo třeba jen z koncertu, já ji zde pak zveřejním.

Líbí se Vám současný vzhled webu??

19. července 2010 v 22:33 | Rocky |  Ankety
A tady je nová anketa která je zveřejněná i v menu. chci se touto anketou dozvědět jestli se Vám líbí jak web vypadá nebo ne a podle toho uvidím jak dál. zdali pracovat na změně nebo ne.

Děkuji za hlasy.. Rocky

British steel - nestárnoucí album

19. července 2010 v 21:03 | Rocky |  Ostatní
Judas priest a jejich Britská ocel i po třiceti letech stále řeže …

Album British steel oslavilo letos 30 let od svého vydání a kapela ho oslavila taky a to reedicí této své asi nejslavnější desky. Vedle klasického cd z roku 1980 a koncertního DVD zde najdeme i digitálně vyčištěnou a kompletně zremasterovanou verzi celého alba. Písně jako Breaking the law jsou aktuální do dnes a kapela tímto albem ukázala svou přímočarost a rozhodnost. Toto album se hodně proslavilo i v zámoří
odevšad se linuli jen nápisy british steel a to jakým směrem se kapely vydala ukázal i obal desky. Rula která pevně svírá žiletku je velmi působivá do dnes. Další věc je že chrastění oceli bylo slyšet i z oděvů hudebníků. Ale nejvíce se to projevilo přívo v hudbě. Díky Judas priest se image rockové a metalové hudby v 80. Letech nepochybně přitvrdila. Jak tvrdí kapela, oblečen í s kůží a nýty tu bylo mnohem dřív než britis steel, ale to oni to dál rozváděli.
Již dřívě zmíněný obal na kterém je ruka pevně držící žiletku byl pro dost lidí dosti kontroverzní a je i dodnes. Díky tomu jsou judas priest někdy spojování s punk-rockem. Písně jako třeba "United" spoléhali spíša na to co zanechá jejich nálada, než na hudební originalitu, ale i tak na album určitě ptří. Jednou z náročnějších písni na albu je
píseň The Rage, kapela ji hrála spíše vyjímečně, ale kapela si jí oblíbila pro jedinečné basové intro a reggae rytmus. Tato skladba je asi nejzajímavější na british steel. A můžeme si všimnou že na reedici je trochu pozměněný obal, na původnám byla ruka která pevně držela žiletku. Nyní je poze žiletka, ale je u ní zase krev, co si pod touto změnou představit??? To už je na každém z nás. No ať má každý svůj názor, album vešlo do historie a i po třiceti letech stále slaví úspěch ..
Písně na british steel:
1.       Rapid fire
2.       Metal Gods
3.       Breaking the law
4.       Grinder
5.       United
6.       You Don't Have To Be Old To Be Wise
7.       Living After Midnight
8.       The rage
9.       Steeler
10.     Red, White & Blue

in extermo nepřijedou

14. července 2010 v 21:24 | Rocky |  Ostatní
kapela in extermo se omlouvá z vystoupení na Benátské noci. natáčí novou desku  a zdrží se ve studiu a proto etošní ročník nestihnou, ale rádi se prý zúčastní dalšího ročníku. ale i tak myslím že je program letošního ročníku Benátské noci dobrý.

Mezinárodní koncert na Kladně

9. července 2010 v 8:42 | Rocky |  Anopheles
Tak tohe je pecka. kladenská kapela anopheles zjistila že v německu je také kapela s názvem anopheles a proto se dohodli na uspořádání společného koncertu. koncert proběhne 31.července na kladenském sletišti. přikládám pozvánku v podobě plakátu ..


křest CD sebastienu

3. července 2010 v 21:08 | Melda |  Sebastien


15.května 2010 jsem přijel na pozvání baskytaristy Sebastien do Pardubic, konkrétně do pardubického Kulturního domu na křest nového alba.Album nese název "Tears of white roses" (pláč bílých růží) a bylo nahráváno na Slovensku ve studiu světoznámého hudebníka Rollanda Grapowa (ex-kytarista Halloween, současně Masterplan).Na albu spolupracovala i další světová jména rocku-metalu, jmenovat je, by ale bylo vzdálením od tématu.
Všechno začalo s mírným zpožděním přehrávkou nového cd a komentářem k písním.V komorní atmosféře tvořenou přítomností hlavně blízkých členů kapely byl rozhovor se členy kapely trošku uspávající, čehož se hojně využívalo především k osvěžení obecenstva.Všechno ale vzalo za své s prvními tóny kapely "naživo"-konečně.Kapela hrála především anglicky-písně z nového singlu ale zaznělo i pár starších-neméně dobrých kousků.Kulisy kapely byly na vynikající úrovni, skvěle promyšlené a dodaly vystoupení ten správný náboj.Myslím si, že každý kdo přišel si i přes pomalejší úvod musel křest užít, což bylo náramně znát i na fanynkách zejména konkrétních členů kapely. Už teď se těším na další vystoupení těhle kluků.

Takhle viděl celý křest a celou akci Melda

příležitost.

1. července 2010 v 21:53 | Rocky |  Ostatní
Přemýšlel jsem co napsat a jak Vás zapojit do tohoto webu a napadla mě jedna věc. Jedete na nějakej fest?? nemusí jít jen o fest, může to být koncert. napište po něm reportáž a já ji zveřejním, a můžete přidat i nějaké fotky. co Vás napadne. podělde se o své zážitky a dojmy s ostatními ... Stačí napsat do komentáře že máte zájem, nebo do zprávy autorovi, uveďte o jakou akci se jedná a kontakt na vás a domluvíme se . samozřejmostí je že Vás zveřejním jko autora, tak jak si budete přát
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters