Aktuální články :

Červen 2010

Oblíbená kapela ..

28. června 2010 v 21:43 | Rocky |  Ostatní
A nyní bych se Vás chtěl zeptat jaká je Vaše nejoblíbenější rocková či metalová kepla. schválně kolik kapel dáme dohromady ... mohlo by to být velmi zajímavý .. pište a já z toho nakonec udělám seznam :-) který zde uveřejním ..

Törr - inferno nocturno

26. června 2010 v 22:51 | Rocky |  Ostatníinferno-nocturno.jpg
Inferno Nocturno je nové řadové album skupiny Törr. Název "Pekelné noční představení" vystihuje a naznačuje obsah nahrávky, která vychází ve dvou verzích - na CD/DVD a CD. CD je živým záznamem z několika zastávek koncertního turné skupiny, které podnikla v roce 2009. Výběrem písní se jedná o BEST OF. Na bonusovém DVD jsou zaznamenány dva koncertní sety z roku 2006 k Törritorium tour, videoklip k písni Kladivo na čarodějnice ve verzi 2005 a na závěr retrozáznam koncertu Gang Live Tour z roku 1989

Nová deska Iron maiden

23. června 2010 v 22:00 | Rocky |  Ostatní
Datum vydání nové studiové desky THE FINAL FRONTIER je už pevně stanoveno na pondělí 16. srpna. a všichni fanoušci Maidenů se už teď nemohou tohoto data dočkat ... i já se moc těším, Iron Maiden je jedna z rockových legend, která měla vždy kvalitní hudbu a už se těším na poslech této desky .

nový zpěvák u accept

20. června 2010 v 22:45 | Rocky |  Ostatní
Nová sestava německé kapely Accept, kterou od roku 2009 tvoří dosavadní členové - kytaristé Wolf Hoffmann, Herman Frank, basák Peter Baltes, bubeník Stefan Schwarzmann a nově přijatý zpěvák Mark Tornillo (ex-TT Quick), vydá 30. srpna své patnácté studiové album "Blood Of The Nations".

Aerosmith ... už 1.července

18. června 2010 v 22:36 | Rocky |  Ostatní
Senzační návrat jedné z největších rockových kapel v historii se blíží . Jednou ze zastávek největšího koncertního cirkusu Aerosmith bude už 1. července i Praha. Podle odborníků půjde s největší pravděpodobností o mega koncertní zážitek letošního léta. "Na přání všech se vracíme, a nabití energií víc než kdykoliv předtím, kráčíme přes moře a voda se před námi rozestupuje." říká Steven Tyler.
"Aerosmith dorazí do Evropy letos v létě, jsme připraveni na 11 koncertních zastávek" dodává Joe Perry. Aerosmith - Steven Tyler, Joe Perry, Brad Whitford, Tom Hamilton a Joey Kramer navštíví Evropu po tříleté pauze a svoji rockovou show představí v rámci jedenácti potvrzených koncertů.

film ..

13. června 2010 v 20:43 | Rocky |  Ostatní
Tak mě tak napadá, máte rádi filmy s rockovou, popřípadě metalovou tématikou?? já jich pár znám a jsou to dobré filmy. jaké znáte Vy?? napište do komentáře názvy a co si o nich myslíte ...

hvězda Benátské noci

11. června 2010 v 22:59 | Rocky |  Ostatní
Ano je to tak, už se ví havní hvězda benátské noci, je to kapela kabát. toto bude jediné vystoupení kapely kabát v tomto roce pro naší republiku. jinak můžete vidět kabáty na pár festech na slovensku .. Tak všichni na BN !!!

co dál?

7. června 2010 v 21:14 | Rocky |  Ostatní
Tak jelikož nápadů na další články nejni tolik, tak bych se chtěl poradit i s Vámi..čtenáři tohoto blogu. co byjste uvítali na těchto stránkách?? články o nových kapelách? neb třeba texty, videa? prosím o to aby jste napsali do komentáře, co Vám zde chybí ..

Děkuji Rocky

Na řípfestu bude Deboran Bonham

6. června 2010 v 19:21 | Rocky
Zpráva o obsazení řípfestu..

Řípfest se pyšní 4 hlavními megakoncerty, kde Ozzy Osbourne vystoupí jako hlavní hvĕzda večera a slavnou čtyřku doplní skupina Korn a legendární Nazareth a Ken Hensley. České kapely jsou tedy předkapely tĕchto hlavních koncertů a proto si pořadatel vyhrazuje právo zámĕny českých kapel. V tuto chvíli potvrzujeme, že mezi předkapely tĕchto 4 celovečerních koncertů patří Cocotte Minute, The Switch, Krucupisk, Votchi a Navostro. Je nám líto, že z technických důvodů nevystoupí původnĕ plánovaný Radim Hladík&Blue Effect.
Ale je nám obrovským potĕšením vyhlásit, že na Řípfestu vystoupí vysoce talentovaná a oceňovaná britská zpĕvačka rockového žánru, DEBORAN BONHAM a její kapela. Deborah, neboli také nazývana Debbie, je sólovou zpĕvačkou Deborah Bonham Band. V České Republice bude koncertovat úplnĕ poprvé za její dlouhou hudební kariéru.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters