Aktuální články :

Duben 2010

omluva

30. dubna 2010 v 8:37 | Rocky |  Ostatní
Tímto bych se chtěl omluvit, dlouho se tu nedělo nic nového. snažil jsem se vyřešit jak změnit adresu tohoto webu. S odstupem času sem zjistil že kabatak.blog.cz nejni úplně nejšťastnější volba, ovšem zjitil jsem že to tak musí zůstat, že to nejde změnit. Ale stejně to nějak vymyslím. udělám nové stránky s lepší adresou, které budou odkazovat na tyto stávající. chci to tím přiblížit web zahraničním fanouškům. další věcí kterou se nyní zabívám je vložení na web jednoduchého překladače, který by web v rychlosti přeložil do cizího jazyka. Omluvte prosím nečinost.

Tak a dneska se uskuteční pálení čarodějnic s Kladenskou kapelou anopheles ... pozvánka zde a za pár dnů bude i nějaká reportáž, shrnutí celé akce .


Rocky

křest cd Sebastien

22. dubna 2010 v 19:47 | Rocky |  Sebastien
Tak a je to tady, kapela sebastien nahrála své první debutové album a bude se křtít. a já Vás tímto chci pozvat na tento večer. Všechny další informace přímo na plakátě ..


plakat

Ozzy začne s tour v čechách

17. dubna 2010 v 18:42 | Rocky |  Ostatní
Ozzy Osbourne vydává novou desku s názvem scream. je to již desátá studiová deska a Ozzy bude tuto deku propagovat po celém světě na 18 měsíců dlouhém turné. a toto turné odstartuje v České republice v srpnu na ŘÍP FEST 2010 .

Koncert arakain na Kladně

12. dubna 2010 v 20:06 | Rocky a Melda |  Arakain
Tak v sobotu (10.4.2010) proběhl v kladenském domě kultury koncert kapely arakain a titanic. které jsou momentálně na velkém celorepublikovém turné. Ale nepředbíhejme. Koncert začal přibližně v 20:10 a jako host se představila kapela The treason, která pochází z Hranice na Moravně. Jejich hudba byla rychlejší a byla perfektním příkladem dobré rockové hudby. Kapela má zatím jednu desku s názvem Změna plánu. mohu jen doporučit. Poté přišla první česká metalová legenda a to sice kapela titanic, která nám dvěma hodinama tvrdého rocku nedala ani šanci si dojít pro pivo, při další a další písničce všichni lidi více pařily. no kluci z titanicu se ukázali v tom nejlepším světle a na podiu řádily jako před dvaceti lety. No a ak nastal okamžik na který čekala velká část lidí v sále. nadešla chvíli přivítat na pódiu kapelu arakain. Ale byla to jiná kapela arakain než jakou jsme až doposud znali. kapela hrála pouze písničky z posledních třech desek. Mezi lidi šla jakási energie, které měla kapela spoustu. až v přídavku se kapela vrátila k starým písničkám. v přídavku zazněla pecka proč a apage satanas. Jediné co bych mohl trochu vytknout je, že mohl být trochu delší playlist arakainů. ale to nic nemění že to byl perfektní večer.


Eště pro Vás připravuji několik fotek z koncertu ...

Pozvánka na čáry

5. dubna 2010 v 17:33 | Rocky |  Anopheles
Tak a jako každý rok se pomalu ale jistě blíží pálení čarodějnic a proto bych Vás všechny chtěl pozvat na pálení čarodějnic na Kladno. No ne úplně na Kladno, ale do vesnice Libušín vedle Kladna. Jako každý rok vystoupí kapela Anopheles a hosté. Tady je pozvánka :
Doufám že Vás dorazí co nejvíce.

Gary Moore poprvé v čechách

3. dubna 2010 v 17:25 | Rocky |  Ostatní
Famózní kytarista, vynikající písničkář, rocker a bluesman. To jsou základní rysy světově proslulého irského hudebníka Garyho Moora, který vystoupí v České republice vůbec poprvé a to právě na festivalu Benátská noc!   
Irský rockový a bluesový kytarista a zpěvák, původem z Belfastu (nar. 1952). Počátkem 70. let působí ve sk. Skid Row (2 alba pro CBS). Poté zakládá vlastní Gary Moore Band a vzniká album Grinding Stone (1973). Následně je členem sk. Colosseum II (1976 - 77), s níž nahrává 3 alba. Mezitím se dvakrát (vždy krátce) objevuje v sestavě sk. Thin Lizzy (1974 a 1977). Stálým členem této skupiny je pak v letech 1978 - 79.

V r. 1979 má první vlastní hit - Parisienne Walkways (na zn. MCA), s hostujícím Philem Lynottem. V témže roce zakládá sk. G-Force Band. Další hit - Empty Rooms - je z r. 1985. Album Corridors Of Power (1982) je nahráno opět pod hlavičkou Gary Moore Band. Později spolupracuje s Gregem Lakem a v r. 1984 se podílí na projektu BBM. Vysoce hodnoceným albem Still Got The Blues (1990) se vrací k bluesovým kořenům.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters