Aktuální články :

Únor 2010


komunál a eshop

26. února 2010 v 22:23 | Rocky |  Komunál
Tak a Komunál vydal živé album z koncertu, který proběhl v říjnu minulého rocku v Králíkách u Nového Bydžova a je to vůbec první album pod názvem Komunál. A s tímto se rozjel na jejich webovkách i nový e-shop. Naleznete v něm již zmíněné album, trička, trkokošile, mikiny, klíčenky, šály a další věci, vše s novým logem kapely. Tak jukněte a vybírejte .. :-)

ac/dc rekord

25. února 2010 v 20:37 | Rocky |  AC/DC
Pánové mají za sebou tři koncerty na ANZ Stadionu v Sydney (dříve Olympijský stadion Australia) kam na ně celkem přišlo 212729 platících diváků. Čímž AC/DC překonali U2. Na jejich tři koncerty v roce 2006 v rámci turné Vertigo si koupilo lístek o 982 fanoušků méně. Jen pro zajímavost. Angusova parta je v současnosti jednou z největších koncertních zaměstnavatelů. Na Black Ice tour je doprovází 105 lidí a na každém vystoupení pak dají práci i další přibližně pětistovce, která se stará o bezpečnost.

Tohle je docela dost velkej nářez. AC/DC, ať si někteří lidé myslí, že patří do starého železa, pořád nám ukazují že to nejni pravda a pořád mají hodně elánu a sil. Tak ať jim to hraje a doufejme že se někdy staví zase i u nás

Nový videoklip k písničce No Way But The Hard Way

23. února 2010 v 20:07 | Rocky |  Airbourne

Kapela Airbourne vydá 10. března novou desku no guts, no glory a tímto videoklipem nám dává ochutnávku z nové desky. Myslím že to opravdu stojí za to :-)Lásku a nic víc

18. února 2010 v 19:10 | Melda |  Vlastní texty

A zde je další meldův textík, vím že je to po dlouhé době, ale je tady. doufám že se Vám bude líbit.

A chtěl bych Vás požádat, jestli byste chtěli nějaký textík, jak naší kapely, nebo zahraniční, tak napište do komentářů a my se pokusíme sehnat :-)Airbourne - Too much, too young, too fast (video)

17. února 2010 v 18:56 | Rocky |  Airbourne
Tak a tady je ukázka z tvorby airbourne. Písnička se jmenuje Too much, too young, too fast. No usuďte sami, nejni to hodně podobná Angusovi a jeho partě??


Rozhovory

15. února 2010 v 18:52 | Rocky a Melda |  Ostatní
Tak a je tady nová zpráva.

V První řadě, pro Vás připravujeme informace o kapele jménem Sebastien.

A další věc je že sme rozhodli pro Vás připravit i nějaká rozhovory, jeden bude s členem kapely sebastien a další s jedním členem kapely Komunál.

Takže určitě je na co se těšit ...

A ještě jedna věc, uvažujeme také o rozhovoru s kladenskou kapelou anopheles ...


Napdlo mě že pokud máte na některou z těchto kapel otázku, mžete mi jí sem napsat a my se je pokusíme všechny položit :-)

Rocky a Melda

první gramy

10. února 2010 v 21:47 | Rocky |  AC/DC
AC/DC před pár dny získali svou vůbec první cenu Grammy,
v kategorii Best Hard Rock Performance za skladbu War Machine.

Druhá nominace v kategorii Best Rock Album skončila pro AC/DC druhým místem, protože američani dali přednost domácím Green Day.

Je to až s podivem že kapela která vystupuje už tolik let a je jednou z nejlepších rockových kapel světa se dočkala své první gramy až nyní. ale aspoň že tak, jen to klukům přejme...

Airbourne - následovníci AC/DC

6. února 2010 v 22:17 | Rocky
Airbourne ... co vlastně o nich víme?

JE to celkem mladá kapela, do hudební branže zasahuje teprve 6 let, má dvě alba, za nedlouho bude vydávat třetí a už teď je velmi oblíbená a populární a čím dál více se dostává do podvědomí lidí. Ale proč??

Tak nejdříve pár informací o kapele:
Kapela pochází z austrálie. hrají hardrock, který zní opravdu syrově. Kapela se inspirovala hlavně skupinami judas priest, angel city, motorhead a hlavně australskýma velikánama AC/DC.

A tím se dostávám k tomu proč je kapela docela známá

Legendární AC/DC sami řekli že nevědí jak dlouho budou mít síly na to aby mohli zasahovat do děné na rockové scéně. A v krajanech AIRBOURNE vidí důstojné následovníky. Kapela hraje rock ve stylu, dnes už téměř zapomenutém: sex drogy, rock "n" roll ... a jsou na to hrdí. V jedné ze svých skladeb zpívají že jsou mladí a proto si chtějí užít dokud to jde. Prostě hrají naplno a tak to má být.


Sestava:

Joel O'Keeffe - sólová kytara a zpěv
Ryan O'Keeffe - bubeník
David Roads - doprovodná kytara
Justin street - basová kytara

Alba:

Ready to rock (2004)
Runinn wild (2007)
No guts, no glory ( březen 2010)


Airbourne

3. února 2010 v 20:18 | Rocky |  Ostatní
Tak a nyní sem začal připravovat informace o mladé kapele AIRBOURNE. Tato kapela vystupuje zatím jen 4 roky a už teď je známá a lidé si je oblíbily... díky hudební podobnosti s legendou AC/DC.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters