Aktuální články :

Leden 2010

Kabát připravuje eshop

31. ledna 2010 v 18:24 | Rocky |  Kabát
Tak a je tady zpráva že skupina kabát pracuje na dokončení svého eshopu, viděl jsem jak to zatím vypadá a myslím že to spěje k dobrému konci. no eště aby ne, po tolika letech :-D

Co si o tom myslíte???


Komunál - novinky

26. ledna 2010 v 20:07 | Rocky |  Komunál
Tak v první řadě bych chtěl upozornit na změnu rubriky z KOMUNÁLNÍ ODPAD na nový název KOMUNÁL. I proto že název kapely se takto mění. V tomto bych vás chtěl požádat aby ste nenavštivovaly původní stránky kapely. ikonku v nejblížší době předělám. Nové stránky kapely jsou zde .

Další novinka je že vychází nové CD. jmenuje se Best of live králíky. Původně připravované DVD zatím nevyjde, jak kapely uvádí na novém webu, záznam je zatím v nedohlednu u bývalého managera kapely. a proto aspoň formou živého CD vychází tento záznam.

AC/DC - Stiff upper lip ( ohnutý horní ret )

25. ledna 2010 v 20:31 | Rocky |  CZ překlad písníček
A tady je překlad jedné hodně slavné písníčky AC/DC Stiff upper lip.

Ohnutý horní ret


Zrovna jsem byl na jízdě
Na malým výletu
Hledal jsem vzrušení
Chtěl jsem nějaký vzrůšo
Teď vás varuju, dámy
Já střílím od boku
Narodil jsem se s ohrnutým
S ohrnutým horním rtem

Jako pes, když vyje
Rozkoušu všechno
A jsem důležitej a mluvím líně
A budu se bát tvých věcí

Zatnu zuby
A střílím od boku
Zatnu zuby
A střílím
A střílím
Střílím od boku

Střílím od boku
Teď poslouchej

Uvolňuju se venku
A dělal jsem všechno
A nemůžu napravit nic
Můžeš cítit moje žihadlo

Holka já zatnu zuby
A střílím od boku
Zatnu zuby
A střílím
A střílím
A střílím střílím střílím
Střílím od boku

Jsem venku na lovu
A budu se bát tvých věcí
Dostal jsem tě do zubů
Můžeš cítit moje žihadlo

Ukaž se
Sleduj mě
Mám ohrnutý horní ret
Ohrnutý horní ret
Ohrnutý horní ret
Já mám zatnuté zuby
Mám ohrnutý horní ret
A střílím
A střílím
A střílím
Střílím od boku

Ikonka

25. ledna 2010 v 20:24 | Rocky a Melda
A tady je moje ikonka pro váš webtady je kód:

<p><a target="_blank" href=http://kabatak.blog.cz/" ><img alt="" width="185" height="100" src="http://nd02.jxs.cz/747/975/046202bdb8_60923378_o2.gif" title="kabatak.blog - Rock and metal" /></a>

velikost obrázku lze upravit hodnotami width a height.

Příležitost

22. ledna 2010 v 21:41 | Rocky |  Ostatní
Máte nějakou kapelu? Chcete se aspoň trochu zviditelnit?? Kabatak.blog Vám nabízí reklamu, reklamu ve světě rockové a metalové hudby. Naskytá se možnost dát sem Váš banner, nebo třeba i nějaké informace o kapele.

Máte zájem? kontaktujte nás na mailu Rocky.110@seznam.cz

S pozdravem Rocky a Melda

Sepultura - Roots bloody roots

21. ledna 2010 v 20:59 | Rocky |  Texty zahraničních kapel
A tady je jeden text zahraniční kapely sepultura. je to z trošku jiného soudku, ale myslím že všichni milovníci tvrdé metalové hudby si přijdou na své :-)


Líbí se Vám album deratizer od Aleš Brichty??

19. ledna 2010 v 22:07 | Rocky |  Ankety
Tady je nejnovější anketa ve ketré bych chtě vědět jestli se Vám líbí psolední výtvor Aleše Brichty a jeho kapely. jmenuje se derratizer a je, jak Aleš sám řek, zatím jeho nejtvrdší deska od odchodu z Arakainů...

nová rubrika.

16. ledna 2010 v 23:43 | Rocky |  Ostatní
Do rubriky české kapely přibyla další nová rubrika. Jmenuje se Aleš Brichta Band. V této rubrice se budu věnovat Alešovi a jeho bandu, ale také zde budou informace z jeho působení na sólové dráze. dále bych zde rád informoval o jeho působení v arakinu.

Jaké jsou cíle staronových bojovníků proti "závadným myšlenkám"?

11. ledna 2010 v 20:08 | Rocky |  Aleš Brichta band


Jaké jsou cíle staronových bojovníků proti "závadným myšlenkám"?

Některé reakce na novou desku hudebníka Aleše Brichty Deratizer znovu upozornily na závažný a opomíjený FENOMÉN POLITICKÉ KOREKTNOSTI. O co jde?


Muzikant "slíznul" kritiku za větu "politici dělaj' z každýho vola, na ulici kradou cikáni kola, už by to vyřešit měl nějakej deratizér". Poněkud teatrální, avšak marketingově účinné. Umělci často až velmi explicitně provokují. Hudební fajnšmekři vzpomenou v minulosti na hajlujícího Davida Bowieho nebo skupinu Laibach, zaštiťující se úmyslně špatně maskovanými svastikami na každém kroku. Je známé, že umělce politické významy většinou vůbec nezajímají. Chtělo by se mávnout rukou, Brichta si vydělá peníze a co.
Znepokojivé na celé kauze je něco jiného: liberální společnost naoko zajišťuje svobodu a rovnost všem, ale přitom potichu uplatňuje praxi "závadných myšlenek". Brichtův případ je banální, ale zároveň varovným signálem pokusu o omezování svobody slova.Komunál žije dál

9. ledna 2010 v 23:51 | Rocky a Melda |  Komunál
Tak sem včera kouknul na web komunálů a co sem nezjistil, velkej nápis končíme... a pod tím jako lidé sme se nepohodli a každý máme jiné cíle.

Tak to mě vážně dostal do kolen, protože Komunální Opad je moje srdeční záležitost, no tak sem pátral a ptal se, až sem se dostal na facebooku k jednomu členovy kapely a dal s ním řeč. Je to v pohodě chlapík a dal mi informce a vysvětlení.

Celý problém je v tom že se kapela nepohodla s manažerem a kapela ho vyhodila, ten však byl i tvůrcem jejich webových stránek a takhle se kapele mstí, Takže všichni co se podíváte na web kapely... něvěřte tomu co se tam píše - jsou to jen lži !!! Komunáln odpad žije a žít bude i nadále. A dále je informace že přípravy na DVD které se zaznamenávalo v Králíkách u Nového Bydžovva je v plném proudu. Dále se pracuje i na novém CD, které by mělo někdy v létě vyjít :-)

Takže závěrem, kluci děkujem a doufám že Vám to vydrží co nejdéle, Jste skvělí.

whole lotta rosie - drum cover

5. ledna 2010 v 21:17 | Rockya Melda |  AC/DC
Tak a tady je jeden covers v podání 4 letého Jonaha. Phill by se měl třés, má velikou konkurenci :-) Ohodnoťte sami tento výkon :-)


obrázky z rockových vánoc 2009

3. ledna 2010 v 18:51 | Rocky |  Ostatní
škwoři:
visací zámek:
ABband :

Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters