Aktuální články :

Říjen 2009

megakoncert na dvd

30. října 2009 v 21:00 | Rocky |  Kabát
Skupina kabát, která v zaří absolvovala megakoncert, říká že záznam z toho koncertu vyjde již v listopadu. Záznam z více jak dvouhodinového představení prý nebude nijak sestříhaný a proto vyjde na 2 DVD. Dále vyjde na 2CD. dále se bude vydávat také na blu-ray disku. a také na 2 LP. vyjde v několika edicích.také se vydá speciální kniha s obrázky z koncertu.

takto :

2 LP ... 350 ks
2 DVD
2 CD live
Limitovaná edice 1 (2 CD, 2 DVD, kniha) ... 1000 ks
Limitovaná edice 2 (2 CD, 2 DVD, Blu-ray disk, kniha) ... 200 ks

KO a výroční koncert

29. října 2009 v 21:21 | Rocky |  Komunál
V úterý (27.10.2009) proběhl koncert kapely komunální odpad. Tento koncert byl první, na kterém se dělal video záznam, který poté vyjde na DVD. A i proto byla celá akce obrovská, největší v historii kapely.Historie kapely se mapuje jiš od roku 1992. Kapela zahrála hity ze svých začátků, a snažila se o zahrání co nejvíce písniček. Koncert trval více jak 2 a půl hodiny a vše proběhlo naprosto úžasně. Kapela ze sebe vydala vše. Fanoušci si celý koncert náležitě užívali, proto byla v celém kulturáku perfektní atmosféra.
Nezbývá, než jen říct: hoši děkujem !!!!

kabát - živě

23. října 2009 v 21:08 | Rocky
Tady je prvníodkaz na stahnutí alba. je od kapely kabát a jmenuje se živě.


heslo pro otevření je khl52

Downloady - Upozornění !!!

23. října 2009 v 21:00 | Rocky
Od dneška spouštíme novou rubriku download. Budeme v ní uveřejňovat alba ale i jednotlivé písničky různých kapel. a k tomu se vztahuje i toto pravidlo :

Tyto soubory mužete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosiče s tímto materiálem. A stáhnutím tohoto materiálu smíte vyrobit pouze jednu kopii pro svou potřebu, která se nesmí dále šířit za účelem zisku ani za jiným účelem!!!Jakékoliv jiné použití tichto souboru je zákonem postihováno dle platných norem a zákonù. Prosíme dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR !!!!

Kniha: AC/DC - maximální rock and roll

20. října 2009 v 20:55 | Rocky |  AC/DC
Napsali: Murray Angleheart a Arnaud Durieux

Před sto padesáti miliony alby předváděli AC/DC nezapomenutelnou šou v pořadu "Countdown" televize ABC - Bon Scott oblečený při jedné příležitosti jako školačka z pekla, Angus Young utopenýněkde v kostýmu gorily. Během třiceti let, které od té doby uběhly, prováděla tahle kapela první sexuální zkušenosti, opilecké tahy, bitky, svatby, porody, pohřby, pořízení nových aut a tetování v životech milionů lidí od Bruselu po Brisbane, z Montrealu po Manchester a všech místech mezi nimi. AC/DC se dokázali vzpamatovat z Bonovy tragické smrti v roce 1980 a hořkosladkou je ironií, že se teprve poté, s příchodem jeho nástupce Briana Johnsona a natočením desky Back In Black, usmála na kapelu šťastěna a přišla celosvětová sláva. AC/DC ani dnes nejeví žádné známky únavy a opotřebování a stala se spíš institucí než pouhou rockovou skupinou. Zkuste si představit, jak by vypadal svět bez nich.

Tak se píše na zadní straně knihy.

Kniha vypráví o vzniku kapely, o tom jak šel vývoj kapely, a jak těžkou měli cestu na vrchol. V knize se dočtete i o tom kdo všechno se v kapele vystřídal a jak svět přijímal a někdy i nepřijímal jejich tvorbu. Určitě zajímavé je i to, že se dozvíte co a jak dělala kapela v soukromí, kdo s kým ...


Prostě je to kompletní příběh největší rockové kapely na světě...


Cena:
metalshop.cz : 350,-
levne knihy Kma: 99,-

Black ice - nejprodávanější album v Německu

11. října 2009 v 18:22 | Rocky |  AC/DC
Album Black ice se prodává zhruba rok a za tento rok se ho v Německu prodalo 1 milión kusů. V USA se pordali 2 milióny, ale v porovnání počtu obyvatel je to v Německu podstatně více. Tímto prodejem se stalo album v Německu 5x platinové. Pro AC/DC je nyní Německo hlavní trh, tak bysme se mohli snad v blízké době nějakého toho koncertu na německé půdě.

Video.

6. října 2009 v 19:02 | Rocky a Melda |  Ostatní
Každý měsíc, vždy celý měsíc, bude v úvodu pod záhlavým video. pokaždé jiné kapely. chci Vám tímto ukázat různé kapely a jejich videa, ukázky z jejich tvorby:-). V důsledku toho vznikne v rubrikách také seznam zde zobrazených kapel.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters