Aktuální články :

Srpen 2009

new song. Modern Day Delilah

30. srpna 2009 v 22:58 | Rocky.110 |  Kiss
a tady je písnička z připravovaného alba: jmenuje se MODERN DAY DELILAH.Nové album skupiny kiss by mělo vyjít 1.října a bude obsahovat 11 písniček. sami členové kapely říkají toto:

" tohle jsou klasičtí kiss"
"tohle je nejlepší kiss album za posledních 30 let"
"žádné balady, žádné výplně"
"toto album si zamilujete"


Nevinej

25. srpna 2009 v 10:51 | Melda |  Vlastní texty
A je tu další textík od meldy. zkoukněte ho. myslím že je dost dobrej.obal na pripravovane cd

21. srpna 2009 v 17:59 | Rocky.110 |  Kiss
A už se pomalu blíží nové cd skupiny kiss a na oficiálních stránkách této kapely se objevil obal. takto bude vypadat :
21kiss.jpg

album je již 24 v pořadím a bude se jmenovat sonic boom .

Nechtějí ho ve Finsku

21. srpna 2009 v 17:55 | Rocky.110 |  Alice Cooper
Alice přišel o koncert ve třetím největším finském městě Tampere - církevní šéfové tam tuto kontroverzní rockovou postavičku prostě nechtějí. Přišli s prohlášením, že v jejich městě nebudou exhibovat žádní umělci, kteří podněcují zlo a sílu temnoty. Naposledy hrál Cooper pro finské fanoušky před rokem a půl a to bez problémů. Momentálně je u protinožců.

kabáti cvičí na Kladně

15. srpna 2009 v 19:42 | Rocky.110 |  Kabát
Skupina Kabát začala v úterý nacvičovat v Kladně na jediný koncert roku 2009.

Megakoncert skupina naplánovala na 12. září v Praze na Vypichu. Kabáti zahrají hity ze všech desek z celé svojí dosavadní kariéry. Letos to bude jediné ppředstavení této špičkové české kapely.


"Budeme se probírat všemi písničkami, které jsme zatím nahráli, takže to bude taková pitva na Bílé Hoře. Zahrajeme dvě až tři věci z každé desky, kterou jsme vydali," svěřili se členové kapely.

Proč třídenní nacvičování v Kladně?

Skupina Kabát je za tu dlouhou dobu už sehraná, vždyť letos oslavila 20 let své existence. Důvod, proč si na tři dny členové skupiny pronajali kladenský kulturní dům, je prostý - speciálně odlitá sluchátka pro odposlechy do uší. zkoušky jsou před veřejností utajené

A co bude na samotném koncertě?


"Pódium bude tak veliké, že reproduktory pro vlastní odposlech ho nestačí pokrýt, tak bude muset mít každý člen kapely navíc sluchátka. Ta jsme si nechali speciálně vyrobit až v Německu podle odlitku našich uší," prozradil lídr Kabátů Pepa Vojtek.

Vojtek navíc prozradil, že s těmito pomůckami budou hrát teprve podruhé za celou kariéru.

"Musíme to všechno nacvičit nyní, protože máme jen jeden koncert, takže na nějaké pozdější dolaďování nebude čas," přiznávají členové kapely.

A co další deska?

Skupina Kabát nedávno převzala pátou platinovou desku za prodej alba Corrida a šestou platinovou desku za stejnojmenné DVD. Kabátům to však zřejmě nestačí a chystají další desku, která by měla vyjít ještě letos.
"Nejdřív však musíme pořádně nazkoušet na koncert," doplňují.

rasismus? - spíš cenzura

12. srpna 2009 v 18:40 | Rocky.110 |  Aleš Brichta band
No to je něco. Aleš Brychta se svou kapelou ABband natočili album deratizer. a hned si ho hromada lidí dobírá kůli údajnému rasismu. je to vůbec možné?

Hne d v úvodní písní deratizer, která je na stejnojmeném albu, se zpívá : "politici dělaj z každýho vola, na ulici kradou cikání kola, už by to vyřešit měl, nějakej deratizer." a toto je celý problém, prý je v tom silný rasistycký náboj.

Sám zpěvák k tomu řekl: že pokud někdo nepochopí význam textu, tak nemůže rozkřikovat že je to rasistycké a že na tom nejni nic co by nebylo pravdy.

Docela mě tohle obvinění zaráží, sakra tak snad je svoboda slova ne?!?!?! tohle už začíná smrdět cenzurou.

Každý by si to měl přebrat sám.

Myslíte si že je to projev rasismu?????

Brian Johnson

6. srpna 2009 v 19:13 | Rocky.110 |  AC/DC
Brian Johnson
Brian Johnson
(* 5. října 1947, Dunston, Anglie) je zpěvák a textař známý především svým působením v australské hard rockové kapele AC/DC. V roce 1972 založil Johnson glam rockovou kapelu Geordie a stal se jejím zpěvákem. Kapela se však po vydání několika úspěšných singlů rozpadla. V roce 1980 byla kapela na krátkou dobu obnovena, ale brzy po jejím obnovením byl Johnson osloven s nabídkou vstoupit do AC/DC, kde měl nahradit zesnulého Bona Scotta. Johnson nabídku přijal a s kapelou ještě v roce 1980 vydal album Back in Black, které se stalo komerčně vůbec nejúspěšnějším hard-rockovým albem všech dob.

Angus Young

3. srpna 2009 v 18:47 | Rocky.110 |  AC/DC
A teď sem přidám něco o členech kapely AC/DC. jako první je to kytarista Angus Young.Angus Young

Angus McKinnon Young
(* 31. března 1955, Glasgow, Skotsko) je kytarista a zakladatel australské hard rockové kapely AC/DC. Young je známý svými energickými vystoupeními a nošením školní uniformy. Jeho brart Malcolm Young je také členem AC/DC. Časopis Rolling Stone jej označil za 96. nejlepšího kytaristu všech dob.
Na škole se špatně učil, zajímalo ho maximálně umění. Učil se do svých patnácti let, poté ze školy odešel. Šel pracovat jako tiskař v pornočasopisu Ribald. Ovšem v šestnácti se začal učit doma na kytaru. Hrál s kamarády na plesech. Zprvu hrál Angus na kytary jeho bratra Malcolma, ale v jeho sedmnácti mu matka koupila jeho vlastní nástroj. Byla to levná, akustická kytara. Angus se rozhodoval jestli nepůjde chodit na kytarový kurz pro začátečníky, ale pak si to rozmyslel a učil se sám doma, takže jeho hraní bylo nepřesné.
Angus hrál v mnoha kapelách, kde vystupoval stejně energicky jako vystupuje v AC/DC. Jednou - se skupinou Tantrum - při hraní zakopl o kabel, spadl na zem a neuvěřitelně se zamotal. Lidé, kteří tam byli, ho odměnili velikým potleskem. V roce 1973 - po rozpadu kapely Velvet Underground - se Malcolm rozhodne založit novou kapelu. Poprosí Anguse a ten přijímá. Začíná Angusova zlatá éra.

koncert + DVD

1. srpna 2009 v 19:12 | Rocky.110 |  Komunál
Tak je tu zpráva, že kapela Komunální odpad chystá koncert pro SUPERFANS.

tento koncert se odehraje 27.10.2009 v Králíkách u nového Bydžova v Maximus aréně. Tento koncert bude průřezen celé tvorby kapely a vznikne z něj i první DVD této kapely. Koncerty na DVD určitě potěší všechny komunálníky, ale mohla by se tvorba kapely i rozsirit mezi vice lidi.

A POZOR. kdo prijde v dresu, tricku, nebo mikine s logem ma vstup ZDARMA. ti prijdou s dalsimy vecmi od komunálů, jako jsou placky nebo třeba deštníky, tak mají vstup za 50 korun, ostatní 99 korun.

Bude to naprosto suprová akce a já vás všechny tímto zvu ...
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters