Aktuální články :

Leden 2009

Jak si vyžádat koncert??

14. ledna 2009 v 18:52 | Rocky.110 |  AC/DC
Třeba ve městě Peoria v americkém státe Illinois by strašně rádi viděli AC/DC. Ti tam naposledy hráli v roce 1983 a koncert (vedle spokojených fanoušků) skončil pořádně tučnou pokutou. Tu kapela dostala za salvu z děl při skladbě For Those About to Rock (We Salute You). Angus pak prohlásil, že už se tam nikdy nevrátí. Tamní se ho snaží přesvědčit a v sobotu se sešla tisícovka fanoušků AC/DC u kulturního centra Peoria Civic a demonstrovali za navrácení kapely do města. Na akci se podepisovala petice a tu společně s videem ze shromáždění poslal starosta města Jim Ardis hned v pondělí muzikantům.

Narozeninová akce

13. ledna 2009 v 18:39 | Rocky.110 |  Lordi
Na pardubickém koncertě (16.3.) bude mít Awa narozeniny. Jistě všichni chápete, že je to příležitost se ukázat jako skvělí fanoušci. Proto všechny prosím, aby se zapojili do této akce. Před prvním přídavkem (to zamená, když Lordi odejdou z podia a my se je pak jako vyřveme zpátky a oni se vrátí), zazpíváme všichni písničku "Happy Birthday" pro Awu. Jsem si jistá, že ji to velice potěší.
Apeluju na všechny, co si tohle přečtete a jdete na tento koncert, šiřte tuto informaci dál, ať se o tom dozví co nejvíce lidí. A všichni co máte web nebo blog, zkopírujte prosím tento text a vybídně též ostatní, aby to šířili dále. A dejte si tam tento baner na podpoření akce. Děkuji všem!!!


AC/DC nejlepší, Led Zeppelin nejhorší

6. ledna 2009 v 21:29 | Rocky.110 |  AC/DC
Ale v čem? Už byly žebříčky na kde co. Hitparády všeho možného i nemožného. HoundsTV.com (kanaďani pronásledující slavné a lovící jejich podpisy) teď přišli s ohodnocením pro nejlepší a nejhorší hvězdu v souvislosti s tím, jak se v roce 2008 chovali ke kanadským fanouškům žadonícím o podpis. Své názory přidali i lidi, kteří se pohybují v zákulisích koncertů nebo třeba fotografové. Nejlépe tady dopadla banda okolo bratří Youngových, jako druzí pak Coldplay, třetí Burton Cummings a Randy Bachman. Naopak nejodmítavěji se k fanouškům stavěli Robert Plant (který v Kanadě hrál s Allison Kraus) a Jimmy Page (ten tam byl na filmovém festivalu). Nelichotivou stříbrnou pozici pak obsadili Bon Jovi a bronzovou Eagles.

Poděkování

1. ledna 2009 v 15:17 | Rocky.110 |  Ostatní
Tímto bych chtěl poděkovat Všem kteří navštěvovali můj blog v minulém roce. Moc si toho vážím a doufám že můj blog budete navštěvovat i nadále. Kdyby ste měl někdo nápad jak zlepšit design stránek, nebo jiné věci klidně mi dejte vědět. Budu se moc těšit.

Všechno nejlepší no nového ro(c)ku ...


Rocky.110
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters