Aktuální články :

Červenec 2008

Změna labelu, nová deska, U. S. Tour

18. července 2008 v 19:45 | Rocky.110 |  Judas Priest
Roku 1977 přecházejí Judas Priest Od nahrávací společnosti Gull Records k CBS Records (Columbia Records) pro kterou nahrávají své třetí řadové album Sin After Sin. Jeho producentem se stává Rodger Glover (Deep Purple) a za bicí sestavu usedá Simon Phillips. Sin After Sin se stává logickým pokračovatelem Sad Wings. Vede si dobře jak v britských, tak v amerických žebříčcích. Proto skupina vyráží na první turné po USA kde vystupuje s Led Zeppelin v Okland Coliseum. Fanoušky je skupiny vřele přijata a proto se do USA pravidelně vrací dodnes.

Něco o Airfare

4. července 2008 v 23:03 | Rocky.110 |  Airfare
Airfare je nová česko-americká hudební formace hrající zejména rock and roll. Tvoří ji čtyři mladí nezávislí hudebníci, kteří se snaží dělat svoji hudbu poctivě a s nadhledem. Kapela se začala formovat před dvěmi lety.
Název Airfare původně znamená letecké poplatky, má navozovat nadlehčení a vzdušnost.
Frotman kapely je americký zpěvák, skladatel a kytarista Thomas J. Lichtag, jenž svým nezaměnitelným, ležérním způsobem zpěvu dodává kapele na jedinečnosti. Dalšími členy kapely jsou Tomáš Vitásek alias TV (basová kytara, Lukáš Chromek alias Luke (elektrická kytara) a David Petrousek (bicí).
Jejich nějvětším dosavadním úspěchem byl objev roku 2007 na předávání cen TV óčko.
Banery:

Hells Bells Rockin' Pub
Přivýdělek:


Mezinárodní počítadlo: od 16.11.2011
free counters